Avatar (2009)

Avatar

Avatar

Reggeli kávé   2021. 08. 11.

Kell ennél jobb?

Hát ez a nagybetűs film, kreatív, látványos, egy szép Pocahontas történettel karöltve, egyszerűen varázslatos az egész. Nem hiszem, hogy van ennél jobb látványfilm jelenleg, várós nagyon a folytatás.

Artemisia   2018. 01. 19.

Az utóbbi évek egyik legkülönlegesebb alkotása, szerintem méltán kavart nagy port,mert egyedülálló filmtörténeti munka.A történet újszerű és pikáns, az Avatar-testben való beépülès a Na'vy-k közé és Sigourney Weaver kulturális munkája megkapó és érde... több»

Shelby07   2018. 01. 29.

Gyönyörű a látványvilága. Rengeteget dolgozhattak rajta a szakemberek, de egy olyan csodálatos világot teremtettek, ahova elvágyódik az ember, és ha lehetne, az első odavezető járatra felszállna. Maga a film is nagyon jó, és tökéletesen megmutatja az... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Sci-fi nem igazán az én stílusom, de mégis megnéztem ezt a filmet. Nem kedveltette meg velem ezt a műfajt, de egyszer nem volt rossz.

indingo   2017. 05. 02.

Egy remek film, sajnálom, hogy anno nem moziban néztem meg. Azt hittem, hogy egy kék mese a felnőtt hupikék törpikékkel. Jó a történte és komoly mondanivaló áll mögötte.

Thibo84   2019. 06. 05.

Káprázatos világot tárnak elénk, elképesztően jól van kidolgozva. Igaz majdnem három órás a játékidő, de kell is ahhoz, hogy a történetet kellőképpen elmeséljék és hagyják kibontakozni a szereplőket akár csak a cselekményeket.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 03.

Nem kedvenc,és nem különösebben sorolnám a jelentősebb filmek közé.Érdekes,de nem különösebben izgalmas világba repít minket,de ez nekem nagyon nem jött be!Cameron egyik gyengébb műve.

A film összbevétele 2 787 965 087 dollár volt (imdb.com).

Stephen Lang a második részben is látható.

(7ETEDIK )

A film sztorija már a Titanic elkészítésekor kész volt.

(7ETEDIK )

Cameron több mint egy évtized előkészülete után készítette el a filmet.

(7ETEDIK )

Cameron a folytatásokat csak akkor készíti el, ha a második rész is sikeres lesz.

(7ETEDIK )

A film forradalmasította a 3D technológiát.