Avatar

Avatar

2022.12.20 Lóri Ádámcsik

Izgalmas és látványos

Picit hosszúra sikerült, de végig lekötött a film. Mind a látvány, mind a történet magával ragadó. Kíváncsi leszek a folytatásra.

2016.11.18 MKristijan

Mindenki isteníti ezt a filmet, de nekem sajnos mégsem jött át olyannyira mint amennyire vártam. Lehet pont azért nem, mert túl magas volt a léc amit állítottak neki.

2015.02.09 Milanman

Az Avatar 2009-ben bebizonyította, hogy miért fantasztikus dolog moziba járni, hogy mire való a széles vászon és a technika. Felejthetetlen képeivel örökre bevési magát az ember emlékeibe. Függetlenül a forgatókönyvet ért kritikáktól, filmtörténeti jelentőségű mestermű.

2015.06.08 Dodi

Először moziban, 3D-ben néztem és akkor úgy jöttem ki, hogy ez valami fantasztikus... A látványvilág tényleg gyönyörű, a grafika, a hang minden kiváló. De már második nézésnél rájöttem, hogy egyébként nem is olyan jó film ez, mint amilyennek beharangozták, UNTAM...

2019.04.14 petraszab

Egyszerűen semmibe se lehet belekötni. A története hibátlan, imádtam azt a világot amit teremtett.

2017.12.09 Greeta

Elképesztően várom már a második részt. Az elsőt sajnos nem moziban láttam, de a folytatást mindenképp ott nézem meg. Hihetetlen a látványa és a története is nagyon izgalmas.

2014.12.05 ANdraS

Nagyon gyenge film, egész úgy néz ki, mintha rajzolt lenne és a sztory egy nagy tragédia.

2019.01.22 Timcsi

A sci-fi műfaj kedvelőinek kötelező, meg mindenki másnak is. Szuper a története mindenki elábrándozik rajta, hogy ő is navi lesz.

2017.01.16 Gigi

Az, hogy moziban néztük a filmet, nagyon sokat számít a film megítélésében. Még ha érzékelhető is a technika mögötte, engem ennek a filmek a képi világa egyszerűen lenyűgözött. Később a tévében is megnéztem, ég és föld a különbség, és nem azért, mert... Több

2018.08.05 Miska bácsi

Mai napig az egyik legjobb fantasztikus kalandfilm. A látvány még ma is gyönyörű, apróbb műnek ható CGI-effektektől eltekintve. A történet egészen rendben van, de ilyen szempontból nem ad újat. Több jelenetben is tetten érhető a klisés írás. Ettől fü... Több

2019.01.06 szabomarc

Kissé hosszúra sikerült, de a látványvilága lenyűgöző, a történet leköti az embert és szórakoztat. Hol a látványra, hol az akcióra mennek benne, jó egyensúlyban van a kettő. Ajánlom mindenkinek.

2015.05.12 Syracuse

Nekem csalódás volt a film. A története 100-szor lerágott csont. Az meg nem film, ami csak a látványra megy, bár nagyon úgy néz ki, hogy jelenleg ezekre van igény. Nehogy már gondolkodni kelljen véletlenül egy filmben, hát az olyan mehet a kukába.

2016.07.25 Leilani

Tetszett ez a film a Pocahontas modern kori változata. A történet nem túl izgalmas, viszont a látványvilág nagyszerű. Nem a kedvenc filmem, de nagyon jó élmény volt megnézni. Egyszer érdemes megnézni.

2020.10.10 belavagyok

Az előzetese nem tetszett, de a film annál inkább. Kicsit meseszerű, de mégis véresen komoly, amely a távoli jövőben játszódik.