Avatar

Avatar

2019.08.14 Szilonka

Elképesztő látványú film és szerencsére nem esett abba a hibába hogy a látványnál megállt. Kapcsolódik hozzá egy izgalmas és elgondolkodtató történet is.

2020.09.17 MP170506

Zseniális alkotás! A látványvilága az valami fantasztikus, szemet gyönyörködtető, de maga a történet is nagyon jó lett, engem az elejétől a végig le tudott kötni. Remek karakterek, remek színészek.

2021.02.10 elekm90

Rendkívül látványos blockbuster, emiatt mindenképp érdemes volt moziban megnézni. Ugyanakkor nagyon felszínes, ha jobban belegondolok a történetbe, akkor olyan, mintha valami nyálas, tucat Disney-filmet nézne az ember.

2017.03.14 GedyPapa

Gyönyörű, de ennyi. Nem kapott el a sztori, csak az, hogy nagyon szép a képi világa. Indokolatlanul hosszú és a története sem olyan nagyon emlékezetes. Bár az emberek nagy része úgyis csak a szép képekre emlékszik belőle..

2019.10.08 Timon

Talán a kilencevenes évek óta nem volt ilyen mértékű előre/feltörés a sci-fik történetében.Persze újdonságokból nem nagyon szokott hiány lenni,még a folytatásoknál sem,vagy esetleges újrafeldolgozásoknál,de ennél annyira érződik az a fajta újszerűség... Több

2019.04.23 Ms. Akárki

A látvány tény, hogy gyönyörű, de tartalomban nem körözi le pl. a Pocahontas-t. Nagyjából ugyanaz a történet, max. annyi a változtatás, hogy itt már vannak álcázási, beolvadást elősegítő avatar testek és tankok, robotok. De ez nem feltétlenül előny, max. Imax-ben.

2019.05.05 Norbert93

Sajnos pont ezt a filmet nem láttam 3D-ben, azóta is csak az elmondások alapján tudom elképzelni milyen lehetett, hiszen az "egyszerű" HD is szemkápráztatóan gyönyörű. A film olyan képi világgal és minőséggel rendelkezik, mint semelyik másik blockbus... Több

2018.04.19 TomÁcs

Meseszerű történet, de mégis nagyon kedvelhető. A sztori végig érdekes és újszerű, 3D-ben lélegzetelállító volt. Azóta sem volt rám film ekkora hatással.

2018.11.01 VvV

Elképesztő a film látványvilága. Teljesen beszippantja a nézőt. Ott akar lenni a szereplőkkel. A története engem megérintett.

2020.02.11 drg0602

Igazán jó történet, látványos, jó szereplők. Érdemes többször is megnézni! Jó film!

2018.11.27 harnas1207

Modern köntösbe bújtatott Pocahontas. Nagyon látványos, főleg a harci jelenetek. Azonban túl sok volt benne a giccs és a dráma.

2017.11.05 Bazzzsi

Nekem sok minden adott a film. Sok kérdést fel is vet! Milyen aprócska az ember. Mindig messzebb, távolabb vágyunk, valami újat megismerni, és mindig ott lesz bennünk a felsőbbrendűség.

2018.07.24 Norbi

Az a világ amit a film viszonylag részletesen bemutatott egyszerűen lenyűgözött. Olyan szépen kidolgozott helyeket ritkán láttam és gyönyörű állatokban is bővelkedett. Már csak ezért megérte megnéznem.

2017.07.28 Lonka

Egy olyan film, ahol a lenyűgöző látvány mellett a történetre is nagy hangsúlyt fektettek. Nagyon bejött a története, a készülő második résztől picit félek.