Az erő krónikája

Chronicle

2019.05.01 petraszab

Mit kezdünk ha nem várt hatalom kerül a birtokunkba, amire nem voltunk felkészülve? Érdekes volt a story én még néztem volna.

2018.09.24 thejoker

Nagyon imádom az ilyen kézikamerás filmeket. Nem csalódtam benne, nekem tetszett szerintem király lett. Látványos és kicsit elgondolkodtató film. Mennyire érdekes hogy ha hirtelen kapott hatalomra tesz szert az ember, mennyire nem képes kezelni a dolgokat..

2019.04.17 iq.csabi

Tetszett a film, egy olyan szuperhős film, ahol végre nem "hősködnek". A hirtelen szerzett erőt mindhárman különbözően dolgozzák fel. Jó mondani valója van és van értelme.

2019.01.27 Érdeklődő

Érdekes

A film három fiatal történetét meséli el, akik különös dologra akadnak a környékükön. Ez a dolog merőben megváltoztatja addigi életvitelüket és személyiségüket. A mozgókép azt mutatja be, hogy miként tudja elragadni az ember viselkedését, egy olyan dolog, amit az egyén nem tud szabályozni.

2019.01.06 Deniel

Szörnyen nagy csalódás volt az előzetese után. Tipikusan az a film, aminek van egy zseniális alapsztorija és egy sapka sz.rt képesek kihozni belőle!

2015.11.17 veress75

Jó kis film volt arról, miért ne kapjál szupererőt, ha csak egy kis depis takonypóc vagy. Jó volt az egész film ötlete és a megcsinálása is példás, pedig nem állt mögötte elkölthetetlen pénzrengeteg, az azért látszott. A költség nagy részét biztos, h... Több

2015.04.27 mimi

Kellemes kis darab ez, mely nézőjének igényes szórakozást tud biztosítani. Nem formabontó, sok újat sem mutat, de még így is műfajának egyik gyöngyszeme, az ilyen darabok emlékeztetnek, hogy ebben a témában is lehet minőségit letenni az asztalra.

Üveg
2007
Érkezés
2016

2017.09.26 koba1996

Sok helyen pusztán ezt éreztem: miért? Ha valakire neheztelni akarnék ezért, az a forgatókönyvíró lenne, mivel szerintem ennél jobbra is meg lehetett volna csinálni, viszont mintha itt-ott minimalista lett volna. A színészek valamennyire kárpótoltak.

2015.04.24 titra

Attól függetlenül, hogy nem rajongok kifejezetten a szuperhősös filmekért, nekem ez egyáltalán nem tetszett. Miről szólt ez a film? Nem lehet tudni mitől lettek ilyenek, és semmi értelmeset nem kezdenek magukkal. Ráadásul semmi olyat nem tudnak amit ne tudna bármelyik szuperhős akármelyik másik filmből.

2017.01.15 holnaputan

Nekem sokkal jobban tetszik ez a film a hibái ellenére is, mint a Superman meg Batman filmek sokkal valóságosabb, amellett hogy mindegyik fikció.

2016.10.24 malnaturmix

Jól felépített alkotás, sajnálom a hibákat amik a filmben vannak. A történet nem rossz és a vége, a világtól való elvonulás is tetszett.

2015.12.29 Luxury

Kellemes alkotás, élvezhető és szórakoztató film, aminek tényleg megvan a maga bája, csupán nem feltétlenül tudja kielégíteni azt, de ettől függetlenül többször nézhető

2016.02.23 BlaBlaBla

Nekem kifejezetten tetszett a film. Különös volt látni a szuperhősöket, akik nem tudják kezelni a képességeiket és bizony nem is tudták feldolgozni a kapott lehetőséget.

2016.08.22 Mliklós29

Van benne valami magával ragadó. Egy kicsit a szuperhősök másik oldalát mutatja be, ami talán valóságosabb, mint amit a sok szuperhősös filmben látunk.