Vélemények: Az erő krónikája (2012)

Sabnock Sanatory   2021. 01. 31.

Josh Trank, a Vissza a gyökerekhez című film rendezőjének újabb mozija, egy zseniális sci-fi thriller, ami némi drámai elemmel is megfertőződött. Sajnos a film utáni rendezései már nagyon nem sikerültek. Vissza a filmhez! Egy finom, tétova kezdés, am... több»

indingo   2017. 04. 10.

Sok logikai baki van a filmben, de azon kevés szuperhősös film, amit a szuperevővel rendelkező nem tudott kezelni. Ez a tény az ami leginkább tetszett az alkotásban.

Deku   2017. 09. 24.

Ezt a filmet hívom én igazi gyöngyszemnek, mivel nem számítottam semmi jóra és mégis igazi csoda lett belőle. Ennek ellenére megmutatta nekem, hogy lehet valamit így is csinálni. Totál király lett.

dailyfilmsan   2019. 02. 04.

Értem én hogy ez a technika olcsó és azt is hogy unalmas egy idő után a film ha csak handycam-el vesszük az egész filmet így hát kell valami konfliktus, de könyörgöm eza film a klisék kliséje. Szerencsétlen főszereplő konkrétan egy jó pillanatot nem ... több»

Szilonka   2020. 02. 16.

Nem a megszokott történet, amelyet már ezerszer láttál. Nekem a depressziós hangulata tetszett a legjobban.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Fel lehet dolgozni a hirtelen jött hatalmat? Valaki fel tudja dolgozni valaki nem. Volt potenciál a filmben, mondanivaló. Nem egy pozitív kimenetelű sztori, de teljesen rendben volt.

VvV   2018. 12. 28.

Nem egy szokványos történet, sok hiba is van benne, mégis kedvelhető a film. A szerelők nagyon jól hozzák a hétköznapi figurákat.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Mennyire eszetlen tud lenni az ember amikor hatalmat kap. Számomra ez egy pozitív kicsengésű film, annak ellenére, hogy a szereplők elbuknak a hatalom birtokában.

harnas1207   2019. 02. 09.

Előzetes alapján nagyon tetszett az ötlet. A szuperhős filmeknek van rengeteg oldala amit nem mernek vagy akarnak kiaknázni. Ez a próbálkozás sajnos számomra egyáltalán nem jött be. Unalmas és vontatott volt. A kézi kamerás megoldás pedig rettentő zavaró volt.

Lonka   2017. 07. 24.

Inkább nézek egy ilyen filmet, mint egy Pókember 1000. részt. Olyan hétköznapi a kezdete és maguk a szereplők is talán ezért nem volt izzadság szaga a sztorinak.

Timcsi   2019. 01. 22.

Maga az elképzelése egy újszerű Superman történet, ami a buktatókat mutatja be. Egyszer nézős darab.

Greeta   2017. 12. 19.

Minden jöhet amiben van egy kis Dane DeHaan. Összességben tetszett a film, csak úgy hiányzott még valami. Talán egy folytatás, ahol megtudjuk kivel mi lett.

petraszab   2019. 05. 01.

Mit kezdünk ha nem várt hatalom kerül a birtokunkba, amire nem voltunk felkészülve? Érdekes volt a story én még néztem volna.

gyorfigyuri10   2018. 09. 24.

Nagyon imádom az ilyen kézikamerás filmeket. Nem csalódtam benne, nekem tetszett szerintem király lett. Látványos és kicsit elgondolkodtató film. Mennyire érdekes hogy ha hirtelen kapott hatalomra tesz szert az ember, mennyire nem képes kezelni a dolgokat..

erahurka   2018. 08. 14.

Az év meglepetése volt számomra ez a film, mind történet, mind kivitelezés terén. Semmilyen téren nem lehet az embernek hiányérzete, egyszerű üzenetét pedig kiválóan közvetíteni tudja a néző felé.

iq.csabi   2019. 04. 17.

Tetszett a film, egy olyan szuperhős film, ahol végre nem "hősködnek". A hirtelen szerzett erőt mindhárman különbözően dolgozzák fel. Jó mondani valója van és van értelme.

Deniel   2019. 01. 06.

Szörnyen nagy csalódás volt az előzetese után. Tipikusan az a film, aminek van egy zseniális alapsztorija és egy sapka sz.rt képesek kihozni belőle!

Érdeklődő   2019. 01. 27.

Érdekes

A film három fiatal történetét meséli el, akik különös dologra akadnak a környékükön. Ez a dolog merőben megváltoztatja addigi életvitelüket és személyiségüket. A mozgókép azt mutatja be, hogy miként tudja elragadni az ember viselkedését, egy olyan dolog, amit az egyén nem tud szabályozni.

koba1996   2017. 09. 26.

Sok helyen pusztán ezt éreztem: miért? Ha valakire neheztelni akarnék ezért, az a forgatókönyvíró lenne, mivel szerintem ennél jobbra is meg lehetett volna csinálni, viszont mintha itt-ott minimalista lett volna. A színészek valamennyire kárpótoltak.

titra   2015. 04. 24.

Attól függetlenül, hogy nem rajongok kifejezetten a szuperhősös filmekért, nekem ez egyáltalán nem tetszett. Miről szólt ez a film? Nem lehet tudni mitől lettek ilyenek, és semmi értelmeset nem kezdenek magukkal. Ráadásul semmi olyat nem tudnak amit ne tudna bármelyik szuperhős akármelyik másik filmből.

mimi   2015. 04. 27.

Kellemes kis darab ez, mely nézőjének igényes szórakozást tud biztosítani. Nem formabontó, sok újat sem mutat, de még így is műfajának egyik gyöngyszeme, az ilyen darabok emlékeztetnek, hogy ebben a témában is lehet minőségit letenni az asztalra.

Luxury   2015. 12. 29.

Kellemes alkotás, élvezhető és szórakoztató film, aminek tényleg megvan a maga bája, csupán nem feltétlenül tudja kielégíteni azt, de ettől függetlenül többször nézhető

veress75   2015. 11. 17.

Jó kis film volt arról, miért ne kapjál szupererőt, ha csak egy kis depis takonypóc vagy. Jó volt az egész film ötlete és a megcsinálása is példás, pedig nem állt mögötte elkölthetetlen pénzrengeteg, az azért látszott. A költség nagy részét biztos, h... több»

malnaturmix   2016. 10. 24.

Jól felépített alkotás, sajnálom a hibákat amik a filmben vannak. A történet nem rossz és a vége, a világtól való elvonulás is tetszett.

holnaputan   2017. 01. 15.

Nekem sokkal jobban tetszik ez a film a hibái ellenére is, mint a Superman meg Batman filmek sokkal valóságosabb, amellett hogy mindegyik fikció.

BlaBlaBla   2016. 02. 23.

Nekem kifejezetten tetszett a film. Különös volt látni a szuperhősöket, akik nem tudják kezelni a képességeiket és bizony nem is tudták feldolgozni a kapott lehetőséget.

Mliklós29   2016. 08. 22.

Van benne valami magával ragadó. Egy kicsit a szuperhősök másik oldalát mutatja be, ami talán valóságosabb, mint amit a sok szuperhősös filmben látunk.

EDUARD98   2019. 11. 24.

Ez volt az első szuperhősös film, amit láttam, vagyis inkább szuperőre szert tevő emberekről szóló film. Most már fan vagyok, minden szuperhősös filmet megnézek, mert nagyon megtetszettek a kigondolt helyzetek morális szempontjai, hogy milyen felelős... több»

Randallot   2018. 10. 10.

Ez megint egy korosztályos film, 16 évesen ez egy nagyon izgalmas mozi lenne, de aki már olvasott szuperhősös képregényt, annak nagyon felszínes lesz az élmény. Csak kapargatja a szupererővel kapcsolatos kérdéseket, több a látvány is, mint ami indoko... több»

Rajkó   2016. 07. 02.

Izgalmas kis alkotás, de tény, hogy megvannak a maga gyerekbetegségei. Az érződik, hogy a stáb minden tagjának részéről főleg lelkesedésből készült el, de ez nem tudja felülírni azt, hogy bizonyos szarvashibákra nagyon oda kellett volna figyelni. Egy... több»