Az erő krónikája

Chronicle

2021.09.16 elekm90

Ötletes szuperhős-történet, a kézi kamerás megoldás kifejezetten jót tett neki, közelebb hozta a karaktereket. Én erősen éreztem az Akira című anime hatását Josh Trankre, bár ebben a sulis közegben így is üdítően hatott. Dane DeHaan remek választás volt a főszerepre.

Josh Trank, a Vissza a gyökerekhez című film rendezőjének újabb mozija, egy zseniális sci-fi thriller, ami némi drámai elemmel is megfertőződött. Sajnos a film utáni rendezései már nagyon nem sikerültek. Vissza a filmhez! Egy finom, tétova kezdés, am... Több

2017.04.10 indingo

Sok logikai baki van a filmben, de azon kevés szuperhősös film, amit a szuperevővel rendelkező nem tudott kezelni. Ez a tény az ami leginkább tetszett az alkotásban.

2017.09.24 Deku

Ezt a filmet hívom én igazi gyöngyszemnek, mivel nem számítottam semmi jóra és mégis igazi csoda lett belőle. Ennek ellenére megmutatta nekem, hogy lehet valamit így is csinálni. Totál király lett.

2019.02.04 dailyfilmsan

Értem én hogy ez a technika olcsó és azt is hogy unalmas egy idő után a film ha csak handycam-el vesszük az egész filmet így hát kell valami konfliktus, de könyörgöm eza film a klisék kliséje. Szerencsétlen főszereplő konkrétan egy jó pillanatot nem ... Több

2018.08.14 erahurka

Az év meglepetése volt számomra ez a film, mind történet, mind kivitelezés terén. Semmilyen téren nem lehet az embernek hiányérzete, egyszerű üzenetét pedig kiválóan közvetíteni tudja a néző felé.

2020.02.16 Szilonka

Nem a megszokott történet, amelyet már ezerszer láttál. Nekem a depressziós hangulata tetszett a legjobban.

2019.02.09 harnas1207

Előzetes alapján nagyon tetszett az ötlet. A szuperhős filmeknek van rengeteg oldala amit nem mernek vagy akarnak kiaknázni. Ez a próbálkozás sajnos számomra egyáltalán nem jött be. Unalmas és vontatott volt. A kézi kamerás megoldás pedig rettentő zavaró volt.

2017.10.23 Bazzzsi

Mennyire eszetlen tud lenni az ember amikor hatalmat kap. Számomra ez egy pozitív kicsengésű film, annak ellenére, hogy a szereplők elbuknak a hatalom birtokában.

2018.04.14 TomÁcs

Fel lehet dolgozni a hirtelen jött hatalmat? Valaki fel tudja dolgozni valaki nem. Volt potenciál a filmben, mondanivaló. Nem egy pozitív kimenetelű sztori, de teljesen rendben volt.

2018.12.28 VvV

Nem egy szokványos történet, sok hiba is van benne, mégis kedvelhető a film. A szerelők nagyon jól hozzák a hétköznapi figurákat.

2017.07.24 Lonka

Inkább nézek egy ilyen filmet, mint egy Pókember 1000. részt. Olyan hétköznapi a kezdete és maguk a szereplők is talán ezért nem volt izzadság szaga a sztorinak.

2017.12.19 Greeta

Minden jöhet amiben van egy kis Dane DeHaan. Összességben tetszett a film, csak úgy hiányzott még valami. Talán egy folytatás, ahol megtudjuk kivel mi lett.

2019.01.22 Timcsi

Maga az elképzelése egy újszerű Superman történet, ami a buktatókat mutatja be. Egyszer nézős darab.