Az indíték

Lauren Holly
Brendan Penny
Roger R. Cross
Louis Ferreira

Egy harcias Vancouver-i nyomozó ered az agyafúrt és leleményes bűnözők nyomába, s próbálja meg az észjárásukat követve felgöngyölíteni a kegyetlen gyilkossági eseteket.

(erare)

Ország: Kanada
Premier (HU): 2015.01.08.

2020.01.10 Gabriella Temesvári

kritika

Szerintem egyáltalán nem nagy bravúrral oldják meg az eseteket. Kriminek nagyon gyenge. És kiábrándító, hogy már az elején lelövik a poént, hogy: ki a gyilkos és az áldozat. Mintha hátulról kezdenék olvasni egy könyvet.

2016.07.31 Bogi87

Rendkívül izgalmas krimisorozat, amely 4 évadon keresztül képes fenntartani az érdeklődést. Minden epizód független a többitől, önálló kerek történet. Nekem különösen az tetszik benne, hogy a film középpontjában mindig a gyilkosság indítéka áll, (aho... Több

2017.01.13 Gigi

Bár nincs benne a TOP 10 sorozatomban, de időnként előveszem, és megnézek egy újabb részt. Tetszik, hogy nem megszokott a bűnügyek felderítése, a nyomozás menete. Jó sorozat.

2017.08.21 Deku

Elég érdekes krimisorozat bár nem mondanám rá, hogy ez a kedvencem mégis a legjobbak között van. Izgalmas és a néző egy percre sem unatkozik alatta. Nagyszerű lett.

2019.02.25 kevelin

Nagyon tetszett, hogy egy fordított eseménysorozatot kellett felgöngyölíteni. A sztorik sem tipikusak. Néha elég megdöbbentő és durva eseteket sikerölt kitalálni. Minden krimi rajongónak kötelező

Az első évadot 2012. szeptember 17. és 2013. február 26. között forgatták le.Szerző: Archívum

A sorozatot Vancouver-ben, British Columbia-ban forgatták le.Szerző: Archívum

Mind a 4 évad 13-13 epizódból áll.Szerző: Archívum

A Columbo sorozat nagy hatással volt a Motive-ra. Ebben a szériában is már az első percektől fogva világos a néző számára a gyilkos és az áldozat személye. Az indíték az, ami fokozatosan válik világossá.Szerző: Archívum

A 2012-2013-mas időszak legmagasabb nézőszámot produkáló kanadai sorozata.Szerző: Archívum