Az indíték

Gabriella Temesvári   2020. 01. 10.

kritika

Szerintem egyáltalán nem nagy bravúrral oldják meg az eseteket. Kriminek nagyon gyenge. És kiábrándító, hogy már az elején lelövik a poént, hogy: ki a gyilkos és az áldozat. Mintha hátulról kezdenék olvasni egy könyvet.

Gigi   2017. 01. 13.

Bár nincs benne a TOP 10 sorozatomban, de időnként előveszem, és megnézek egy újabb részt. Tetszik, hogy nem megszokott a bűnügyek felderítése, a nyomozás menete. Jó sorozat.

Bogi87   2016. 07. 31.

Rendkívül izgalmas krimisorozat, amely 4 évadon keresztül képes fenntartani az érdeklődést. Minden epizód független a többitől, önálló kerek történet. Nekem különösen az tetszik benne, hogy a film középpontjában mindig a gyilkosság indítéka áll, (aho... több»

Deku   2017. 08. 21.

Elég érdekes krimisorozat bár nem mondanám rá, hogy ez a kedvencem mégis a legjobbak között van. Izgalmas és a néző egy percre sem unatkozik alatta. Nagyszerű lett.

Borga   2016. 11. 10.

Szuper krimisorozat, melyet jó szívvel ajánlok a műfaj kedvelőinek. Minden egyes epizód külön kis történet, ugyanakkor a nyomozók minden részt összekapcsolnak. A karakterek szerethetőek, képes velük azonosulni a néző.

kevelin   2019. 02. 25.

Nagyon tetszett, hogy egy fordított eseménysorozatot kellett felgöngyölíteni. A sztorik sem tipikusak. Néha elég megdöbbentő és durva eseteket sikerölt kitalálni. Minden krimi rajongónak kötelező

Deniel   2018. 11. 10.

Nem egy nagy pukkanás. Mint a Viasatos NCIS sorozatok. Csini szőke cica nyomozó, aki mindenre rájön azonnal, szexi, vörös milf patológus, aki sminkben boncolja a hullákat, minden csillog villog és 2 perc alatt megoldanak minden bűnügyet, ami csak úgy... több»

Tyler Johnston
Brendan Penny
Lauren Holly
Brendan Penny
Roger R. Cross
Louis Ferreira

Az első évadot 2012. szeptember 17. és 2013. február 26. között forgatták le.

(Mavil)

A sorozatot Vancouver-ben, British Columbia-ban forgatták le.

(Mavil)

Mind a 4 évad 13-13 epizódból áll.

(Mavil)

A Columbo sorozat nagy hatással volt a Motive-ra. Ebben a szériában is már az első percektől fogva világos a néző számára a gyilkos és az áldozat személye. Az indíték az, ami fokozatosan válik világossá.

(Mavil)

A 2012-2013-mas időszak legmagasabb nézőszámot produkáló kanadai sorozata.

(Mavil)

Az első évadot közvetlenül a Super Bowl XLVII előtt sugarozták.

(Mavil)

A sorozat legelső adása 2013.02.03-án volt látható a CTV-ben.

A sorozat első évadának első részét 1.23 millióan nézték meg

(Mavil)

Az első évad 11. epizódjában humoros utalás található Harry Potterre.

(Mavil)

Az első évad 10. epizódjában utalás található A Da Vinci-kód című filmre.