Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Az indíték

Gabriella Temesvári   2020. 01. 10.

kritika

Szerintem egyáltalán nem nagy bravúrral oldják meg az eseteket. Kriminek nagyon gyenge. És kiábrándító, hogy már az elején lelövik a poént, hogy: ki a gyilkos és az áldozat. Mintha hátulról kezdenék olvasni egy könyvet.

Gigi   2017. 01. 13.

Bár nincs benne a TOP 10 sorozatomban, de időnként előveszem, és megnézek egy újabb részt. Tetszik, hogy nem megszokott a bűnügyek felderítése, a nyomozás menete. Jó sorozat.

Bogi87   2016. 07. 31.

Rendkívül izgalmas krimisorozat, amely 4 évadon keresztül képes fenntartani az érdeklődést. Minden epizód független a többitől, önálló kerek történet. Nekem különösen az tetszik benne, hogy a film középpontjában mindig a gyilkosság indítéka áll, (ahogy azt a cím is jelzi). Igen gyakori, hogy a néző rokonszenvet érez a gyilkos iránt.

Deku   2017. 08. 21.

Elég érdekes krimisorozat bár nem mondanám rá, hogy ez a kedvencem mégis a legjobbak között van. Izgalmas és a néző egy percre sem unatkozik alatta. Nagyszerű lett.

Borga   2016. 11. 10.

Szuper krimisorozat, melyet jó szívvel ajánlok a műfaj kedvelőinek. Minden egyes epizód külön kis történet, ugyanakkor a nyomozók minden részt összekapcsolnak. A karakterek szerethetőek, képes velük azonosulni a néző.

Tyler Johnston
Brendan Penny
Lauren Holly
Brendan Penny
Roger R. Cross
Louis Ferreira

Az első évadot 2012. szeptember 17. és 2013. február 26. között forgatták le.

(Mavil)

A sorozatot Vancouver-ben, British Columbia-ban forgatták le.

(Mavil)

Mind a 4 évad 13-13 epizódból áll.