Az ördög ügyvédje

The Devil's Advocate

2015.05.13 Syracuse

Hatalmas kultfilm, mostanában rengeteg ehhez hasonlót nézek. Sokkal többet éf, mint 10 Harry Potter, vagy Gyűrűk Ura film. Mindenkinek bátran ajánlom.

2015.05.03 Zsceeeka

Az egyik kedvenc filmem, akár évente újra tudnám nézni (időnként meg is teszem). A színészi alakítások jók, Al Pacino-ra ráöntötték ezt a szerepet. A történet is jól meg van írva, bár az eredeti könyvtől kissé eltér, így jobban tetszik.

2018.10.12 thejoker

Nekem nagyon tetszett a film. A története hibátlan, végig leköti a nézők figyelmét. A befejezés váratlan fordulatot hoz, ez miatt különleges de nagyszerű. Keanu Reeves és Al Pacino is kiválóan alakít. Bátran ajánlom!

2019.01.04 szabomarc

Néhol kissé vontatott volt számomra, de mindenképp élvezhető és jó film. Jól alakít benne Al Pacino és Keanu Reeves is. A története érdekes, jó, ajánlom összességében bárkinek.

2023.08.27 Ergit

Mindenáron nyerni? Ehhez nem kell ördög, hogy megválaszolja bárki is! Al Pacinónak írták a szerepet, annyira jó benne!

2022.08.04 Filmimado

Ha leülsz megnézni ezt a filmet, tudnod kell, durva dolgokra lehet számítani. A film kezdetekor még a néző el sem tudja magában dönteni, valójában mi lesz várható, de az események egyre csak fokozódnak… Keanu Reeves és Al Pacino kiemelkedő (olykor dr... Több

2021.08.02 Gauss

Egy nagyszerű film, mely különleges sztorival és értékes mondanivalóval is rendelkezik. Végig izgalmas. Bármikor nézhető. Al Pacino hatalmasat alakít.

2015.02.13 Loborg

Az egyik nagy kedvenc, hihetetlen, hogy 1997-es. Mind a 3 főszereplő jól jatszik, de azert Al Pacino kiemelkedik mind kozul, mintha ra irtak volna a sztorit. A tortenet erdekes, elgondolkodtato. Ajanlom elolvasni a konyvet is, kicsit mas a tortenet, a vege pedig nem az, mint a filmnak. Tobbszor nezos.

2019.08.21 iq.csabi

Nekem nagyon erős film volt, talán több misztikusabb elemet elbírt volna, de mind a sztori és mind az alakítások, fantasztikusak voltak.

2016.04.27 ereln

Kifejezetten jó film, mindenkinek csak ajánlani tudom. Végig fent tartja az érdeklődést és egy percig sem torkollik unalomba. Szeretem az ilyen filmeket, manapság nem tudnak ilyen jó thrillereket csinálni.

2015.11.11 [email protected]

Időtálló klasszikus. Elképesztően jó film végig izgalmas és cselekményes. Fordulatos és nem kiszámítható. Mai filmek mellett is bőven megállja a helyét.

2017.03.06 Hedy0809

Az egyik nagy kedvencem! Al Pacino mindig zseniális! Ráöntötték a szerepet! Megunhatatlan,bármikor képes vagyok megnézni. Fantasztikusan felépített!!!! BEST!!!

2016.06.23 postaslaszlo8

Hát igen...kell egy kis idegzet, meg jó lelkivilág, hogy ezt nyugodtan megtudjátok nézni, de akinek ez meg van az egy hibátlan, tökéletes filmet fog látni. Egy a baj, hogy aki nem látta és mostani filmeket látott csak, annak nem lesz olyan nagy csattanója.

2018.06.15 schvarz

Szívesen megnézem újra és újra ezt a filmet. Izgalmas és fordulatos, egyáltalán nem kiszámítható a cselekménye. Színvonalas, érdekes cselekmény, agyalós sztori.