Az ördög ügyvédje

The Devil's Advocate

2016.06.11 Mulds

Ennek a stílusnak nem igazán voltam híve és nem is szerettem sose. Nagyon ajánlgatták nekem, mint utóbb kiderült feleslegesen. Sajnos nálam nem ment át a rostán. Nem kedveltem.

2016.06.28 Pock

Nagyon profi film profi színészekkel, akik meggyőzően, hitelesen adják az adott karaktert. Végig jelen van egy profi feszültség, ami végig izgalmassá teszi ezt a thrillert.

2015.11.23 somi

Klasszikus, kultfilm, remek sztori, remek operatőri munka, remek színészek. Mindenkinek ajánlom. Keanu Reeves nagyot alakít - sajnos a 2000-es évek közepén voltak gyenge filmjei, de mostanában megint jó szerepeket vállal - , Al Pacinoró pedig azt hiszem, nem is kell külön beszélnem.

2017.03.27 VK

Izgalmas, fordulatos és egyedi hangulatú, pörgős film. Időtálló, igazi klasszikus, profi színészekkel. Többszöri nézésre is szórakoztató, izgalmas szórakozást ad. Profi rendezés.

2016.08.30 Nnoorraa

Nagyon profi, jól összerakott film, ami végig izgalmas cselekményű és magával ragadó. Időtálló, klasszikus thriller ami ma is megállja a helyét. Érdemes megnézni aki még nem látta!

2016.09.19 Vviktor

Klasszikus, időtálló thriller. Rendkívül megragadó profi film, amiben profik a színészek és magával ragadó, végig izgalmas és fordulatos a film. Többször is nézhető!

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Nem egy mai film, de kategóriájában ma is átlag feletti. Időtálló klasszikus darab. Profi színészi alakítás, érdekes, egyedülálló sztori! Egyszer látni kell!

2015.10.07 Siriusalias

Keanu Reeves legjobb filmjének gondolom, még jobbnak tartom a Mátrixnál is, márpedig azért mert színészként ebben a filmben sokkal jobban kihozza magából amit ki lehet. Szeretem az olyan témájú filmeket amik az alvilággal foglalkoznak, úgyhogy nálam ... Több

2015.10.30 dubzsu

Ezek a nagyszerű színészek garanciát adnak a sikerre. Kihagyhatatlan film, minden perce tartogat meglepetést. Sok érzelmet előhoz, drámai de ugyanakkor kegyetlen is.

2016.04.02 Mmaarrttoonn

Időtálló és klasszikus thriller amit egyszer mindenkinek látnia kell. Végig feszültséget fenntartó zseniális film Profi rendezés és profi színészi alakítással. Egyedülálló hangulat nem mindennapi story.

2015.02.19 Faarkaas

A műfajok keverednek, nehéz egy kategóriába sorolni a filmet. Összetett, agyalós film, megfűszerezve egy kis érzékiséggel is humorral. Időtálló, zseniális, izgalmas alkotás.

2018.03.17 Onódi Zoltán

Nem is tudom hányszor láttam. Csodálatos hangulat,magával ragadó történet. Zseniális alakítás. Mind színészi mind rendezői részről.

2015.11.04 Ballerz93

Ez valami fantasztikus. Egy hihetetlen jól kidolgozott filmről van itt szó. A látványvilág eszméletlenül szép erre nincs is panasz, talán 1-2 apróbb hiba volt, ami a film többi előnye miatt könnyen felejthetővé is válik. Így ment az 5 csillag!

2016.12.06 Szőr SzereLő

Nem tartozik a kedvenc filmjeim közé, pedig nem mindennapi színészgárda van benne akik kitűnően teljesítenek. Talán a hangulata a filmnek, olyan nyomasztó vagy ilyesmi, ami miatt sokszor kerülöm ezt a filmet, pedig tudom hogy nagyon jól sikerült filmről van szó.