Az ördögűző

The Exorcist

2015.10.07 Blindspot

Túl van ez erőltetve még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2016.08.24 GaraiV

Alap horror film. Nem egy mai darab, de ma is nagyon megállja a helyét. Magával ragadó, lelkileg mélyre ható film. Nagyon izgalmas és utánozhatatlan a hangulata. Alap.

2017.11.17 baalint

Túl fiatal voltam még amikor először láttam, és úgy elég félelmetesnek tűnt. pár hónapja újranéztem és mai fejjel már nem az :) Az újabb részek már nem ilyen jók sajnos

2018.11.05 urbanistaa

Úgy gondolom az eredeti Ördögűzőt egyik mai utódja sem tudja felülmúlni. Vannak jó próbálkozások, de a 73-as eredeti az igazán klasszikus, "egyszer látni kell" kategória.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Klasszikus, időtálló, alapvető horrorfilm, ami végig izgalmas és tartja a feszültséget. A műfaj kedvelőinek legalább egyszer érdemes megnézni, tetszeni fog.

2015.10.31 dubzsu

Eredeti, alap thriller klasszikus, amit nem szabad kihagyni. Minden idők legjobbja a kategóriában. A maiakkal is felveszi a versenyt. Borzongás felsőfokon!

2016.08.22 Macika

A horrorfilmek alapja ez a film. Nagyon eredeti és különleges hangulatú horror. Igazi rettegést és izgalmat vált ki, amit a kategóriától el is várunk azt hozza a film.

2015.03.23 Galway

Ez volt az első kalsszikus horror-film amit láttam.Imádtam. Megfelelően van adagolva a szorongás, a félelem, de nem pisilek a gatyámba az ijedtségtől, szóval aki olyan filmet akar látni, ne nézze meg. Mert ez a film nem olyan.Ez a filml egy zseniálisan felépített alkotás!

2018.09.08 Timo93

Horror film rajongóknak kötelező alkotás. Azon úttörő filmek egyike ahol a tudományt szembe állítják a vallással. Egy kislány kálváriája aki küzd az életéért, mert a gonosz a lelkét akarja. Mai napig érdekes ez a témakőr, vajon valóban van gonosz, dé... Több

2015.03.22 VérAlex

Okos történetből jó zsánerfilm lett, amit kiváló színészek adtak át a nézőknek, és amely nem véletlenül borzolja a kedélyeket már évtizedek óta. Azóta finomodott a maszkmesteri szakma és a trükkfelvételek is, de ennyire zavaróan csak kevés film tud n... Több

2015.03.30 kisgondor

A horrorfilmek legjobbika. Kerestem, kerestem, de ennél ijesztőbb, hátborzongatóbb és nyomasztóbb filmet nem találtam. Háromszor kellett neki futnom mire végig tudtam nézni.

Korához képest nem rossz

Korához képest egész jó, bár mindenki parásabbnak írta le. Nem csalódtam, de láttam már jobbat is. A jumpscare-ek elég kezdetlegesek, nem túl hatásosak, de jól elhelyezettek.

2019.11.30 Hajrakte

Egy igazi alapmű ami több, mint 40 év elteltével is hatásos, van egy-két kérdőjeles dolog a forgatókönyvben, illetve a vágás nagyon zavaró, de mindent összevetve kötelező darab mindenkinek.

2015.03.14 gaalerzsebet

Örök klasszikus, igazi horror film! A legelső perctől beszippant és a film végéig nem ereszt, tudni akarod mi is vcalójában az ördög! Pokolian feszült hangulata van , régen még tudtak jó horror filmet készíteni! 5/5