Az óriásölő

Jack the Giant Slayer

2016.02.13 Balint

Nagyon szeretem Singer munkásságát, de hogy ezt hogy tudta elvállalni? Azt mai napig nem értem, számomra inkább szenvedés volt mint élvezetes alkotás :S

2016.10.08 Hablaty

Nekem bejött a film, végig izgalmas volt, mesés történettel és remek látvánnyal.

2015.06.19 kovi23

Nekem nagyon tetszett! Igényes, szépen kivitelezett filmecske. Azt hittem tele lesz klisékkel és egy sablon sztori lesz, de kellemeset csalódtam! Voltak benne jó poénok és jó ötletek. A maga műfajában szerintem nagyon jó. A fegyverek és a ruhák megálmodójának plusz pont.

2015.06.15 Mr. Z

Látványban egész jó volt ez tény. De manapság melyik film nem az? Egyszer bőven nézhető film hisz családi fantasy filmnek egész jó. De nem eresztették túl bőlére a sztorit. Közepes.

2016.07.29 Homer

Szörnyű és unalmas film lett. Fájdalmas volt végigszenvedni ezt a két órát, pedig tényleg jónak nézett kis. De sajnos most is csak arra figyeltek, hogy a film külsőre tökéletesen nézzek ki de a történettel és hogy mi legyen a végső konfliktus, az értelem, azzal nem törödtek.

2017.02.25 Beuszi

Nem sok jóra számítottam ettől a filmtől, meg voltam győződve róla, hogy egy hatalmas nagy butaság les az egész, úgyhogy pozitív csalódás lett a történet vége. Egyáltalán nem volt rossz.

2016.07.22 Igob1

Nemrossz film, pedig nem vártam tőle túl sokat. A színészek segítségével jó nézhető és eredeti film lett belőle. Rengetegszer feldolgozták már ezt a régi történetet mesét, de talán ez sikerült az utóbbi években a legjobban. Végigszurkoltam a filmet a szereplőkért.

2015.06.18 nikiszalanics

Lelketlen és tökéletesen üres alkotás ez, amit igazából csak 12 éves korig képes élvezni az ember. Idősebb korosztálynak egyszerűen ez nem való. A humor például abszolúte gyerekes, az akciók néha durvák, néha meg nem. Vér viszont semennyi nincs. Ez a kettősség pedig nagyon lerombolja a film hangulatát.

2016.11.22 csocsicsoda

Helyes kis filmecske, bár picit gyermeteg. A története jó, de nem kiemelkedő és a látványa egész valósághűre sikeredett.

2015.06.03 miska1967

Jó kis mozi lett, egyáltalán nem lett gyerekes. Poénok is akadtak, nem is rosszak. A téma érdekes, a látvány az igazán jóra sikeredett, a tájak és helyszínek nagyon szépek. Ez egy átlagos kis mozi, remek színészekkel, de halovány megvalósítással.

2015.05.08 Helgus

Nekem nagyon tetszett! Azt hittem tele lesz klisékkel és egy sablonsztori lesz de kellemeset csalódtam! Voltak benne jó poénok és jó ötletek. A maga műfajában szerintem nagyon jó! A ruha és fegyverek választása nagyon tetszett ezért a megálmodójának plusz pont jár!

2016.02.26 BlaBlaBla

Nagyon látványos mese-film. Kiválóan kidolgozottak a jelmezek a helyszínek is szuperek. A történet teljesen jó és humoros is. Kedvencem a konyhás jelenet.

2015.06.02 zsuzsa

Elég szépen összeszedett kisfilm lett Az óriásölő! Azt kaptam, amit vártam, sőt még jobb is lett, mint gondoltam! Az óriások gyönyörűek lettek, természetesen részletesen meg lettek alkotva. A színészek is jók voltak, szimpatikus karaktereket játszottak, főleg Ewan McGregor-ét bírtam.

2015.05.20 mokanszkit

Egy régi mese feltuningolt verziója, ami sajnos csak közepesre sikeredett. A látvány egész jó, maguk az óriások elég jól kidolgozott jószágok lettek és a végső zúzás is elfogadhatóra sikerült. Annak meg külön örültem, hogy rendesen lezárult a történet, és nem maradt nyitva egy esetleges folytatás kedvéért sem.