Az óriásölő

Jack the Giant Slayer

2021.12.29 drg0602

Teljesen jó kis történet! Nekem tetszett. A látványvilág, a történet helyén van. A színészek szimpatikusak. Mindenképpen érdemes egyszer megnézni. Szuper jó alkotás! 8/10

2021.12.12 Artemisia

Mese élő szereplőkkel

Bryan Singer alkotása ízig-vérig mese, csak épp élő szereplőkkel, így a mese műfajának minden előnyét és hátrányát magán hordozza. A brit folklór egyik legnépszerűbb történetét, Jack és az égig érő paszuly mondáját igyekszik némi vérfrissítéssel ell... Teljes kritika

2017.04.10 indingo

Tetszetős mese, már többször láttam. Nem egy eget verő történetű film, de teljesen élvezhető. Pici humor van benne és jó a szereposztása is. Az óriások jó randák.

2017.09.24 Deku

Nagyon ígéretesen kezdett a film, konkrétan örültem, hogy végre ennyire izgalmas darabot fogtam ki. Aztán az egész átcsapott egy nagyon néző vadász üzemmódba ami nem állt jól neki.

2016.05.27 Orosz István

Elég jó kis filmet csináltak ebből a kis népmeséből. A látvány minden ott volt. Igazából nekem nagyon tetszett. Ez egy jó feldolgozás. Le a kalappal egy ezeréves gyerekmeséből ilyen jól kihozni. Egy két humor található benne. Az óriások jól kidolgozva.

2021.10.30 Klauka89

Hello, Erik! ♥

Számomra nagyon kedves film, anno moziban láttam, és kb. évente megnézem. Nagyon szeretem a hangulatát, a történetét, a szereplőket, a szinkronokat. Na jó, a kétfejű óriáskirály undi. Igen, persze, mese, de nagyon jól felépített mese, azt gondolom. E... Teljes kritika

2020.02.17 Szilonka

Nicholas Hoult egy olyan tehetséges srác. Ez pont nem az a film, ahol a tehetségét meg tudja megmutatni, de jó kis kalandfilm.

2018.07.20 Norbert93

Az előzetes alapján nagyon vártam a filmet, de amikor leültem elé borzalmas nagy csalódás fogadott. Nulla történet, nulla forgatókönyv és nulla fordulat. Gyakorlatilag egy összecsapott humbug az egész film.

2018.12.05 harnas1207

Érdekes film, nagyon rossznak hittem és volt egy pont, amikor majdnem ki is kapcsoltam a tv-t. De aztán a történetbe bekerült pár fordulat és le tudott kötni a maradék időre. Sokat azért ne várjunk tőle.

2017.10.20 Bazzzsi

Egy könnyed délutáni filmecske, nem egy agyalós történet és nincsenek benne nagy karakterek sem életbölcsességek, de élvezhető a sztori és a látványra sem lehet panasz.

2016.05.13 VvV

Látványos és humoros film. Már kétszer láttam,de bármikor újranézném.

2017.07.24 Lonka

Egy régi filmet poroltak le és a 21. századi technikák adta lehetőségekhez mérten feltúrbózták. Látványban rendeben volt és a története is kerek egész volt.

2016.04.27 HanGa

Nekem tetszett a látványa, teljesen rendben volt. Egy kerek kis filmet kaptunk, nem maradt kérdés az emberben utána. A története nem túl egyedi, de az akció jelentek látványosak voltak.

2016.02.23 Megamovie

A világot régen egy az óriások uralták,azonban az emberek legyőzték őket-lejárt az idejük.Egy nap azonban úgy tűnik ismét eljött idejük amikor Jack a parasztlegény ballépése során véletlenül megnyitja a két világ közötti átjárót és elözönlik az ember... Több