Batman Superman ellen - Az igazság hajnala

Batman v Superman: Dawn of Justice

2017.05.02 Olivér Rózsa

Ez a film szőrnyű. Már az alap ötlet rossz volt marvel koppi lenne, de nagyon rossz lett. A történet semmi a karakterek nincsennek jól kiépitve és az akció jelenetek is ramagyok.

2016.03.25 bbozsi

15 éves kor alatt intellektuálisan degradáló beülni rá. Én elkövettem a hibát, remélem másokat még időben tudok figyelmeztetni.

2019.03.21 Vágottszemű

Nagyon gyenge lett. Sokkal jobbra számított szerintem szinte minden ember. Jó filmet is ki lehetett volna ebből hozni, de ahogy látom ez nem nagyon sikerült.

2017.01.26 Gábor Rózsa

Ez a film gyenge. De tényleg az. Tök izgalmas lehetett volna erre majdnem ki kellett kapcsolnom. Nevetséges a konfliktus. Nem tetszett a látvány és gyakorlatilag semmi érzelmet nem éreztem benne. Lapos és erőltetett. Ne Sz**-ak az erölködéstől a készítők és a karakterek is....

2020.06.20 Szentgróti Patrik

Nem is volt olyan rossz,de nem is volt olyan eget rengető a film. Batman és Superman közti feszültségből többet is ki lehetettet volna hozni, kicsit hosszúra és túl drámaira sikerült. Mondjuk Jesse Eisenberg játéka egész jó volt.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Na nehogy már a Marvel arasson le minden babért! Pedig úgy néz ki, Nolannel távozott a szerethető Batman, akit most Superman sötét és nyomasztó világa magával rántott.

2017.06.02 szkodvig

Nekem bejött ez a film anno moziban láttam. Azért ennyire nem lett rossz,mint amennyire sokan lehúzták. Tényleg nem a legjobb de azért van ennél sokkal rosszabb szuperhősös film is(Batman és Robin pl).

2018.03.22 Rendszergizda

Összeszedetlenek mondanám a filmet. Úgy érzetem, hogy ha kicsit jobban végig gondoltak volna mielőtt neki álltak volna egy remek Batman filmet hozhattak volna ki. De így eléggé lapos volt. Jesse Eisenberg alakítása figyelemre méltó!

2016.07.31 cinderella

Szeretem a szuperhős filmeket, de ez kifejezetten hosszúra és unalmasra sikeredett csakúgy, mint az Amerika kapitány új része. Előtte csak a Batman filmeket láttam, így számomra elég érthetetlen volt a történet, az Acélembert csak utána néztem meg, ami utólag néhány dolgot világosabbá tett.

2016.11.25 Ercsi

Sajnos a Batman Superman ellenről nem sok jót tudok írni, mert nekem igazán nagy csalódást okozott. A film hemzseg a hibáktól, megmagyarázhatatlan, értelmetlen dolgoktól. Nem eléggé átgondolt.

2016.11.03 Tibor1114

Sajnos nagyon érdektelen fil nagyon nem is tudok mit írni róla. Talán ha kicsit tömörebben szerkeztették volna meg a sztorit akkor érdekesebb lett volna. Nagy csalódás volt számomra pedíg nagyon vártam.

2016.12.13 fazekasanett92

A film amilyen jól kezdődött olyan sz**ul folytatódott...sablonos és erőltetett, nincsenek frappáns és igazán felejthetetlen jelenetek. A film teljesen átlagos, tucatfilm, többet vártam tőle, sokkal többet...csalódás volt.

2016.06.23 Pock

Nem vagyok oda a kategóriáért, de ez egy jól sikerült akciófilm. Cselekményes és pörgős valamint látványos film profi szereplőkkel. Moziban már csak emiatt is élmény volt!

2016.08.26 GaraiV

A Batman sorozatból a jobbak között van ez a rész. Kategóriájában jó film, bár én nem igazán vagyok oda a műfajért. Látványos, cselekményes film, de nálam egyszer nézhető.