Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Beavatás (2003)

The Recruit

Vélemények: Beavatás (2003)

Sabnock Sanatory   2020. 12. 20.

Roger Donaldson szerintem néha elveszíti a fonalat, mert nálam időnként zavarosnak, furcsának tűnik a film. Al Pacino és Colin Farrell persze nagyon jó színészek, de itt bárki szerepelhetne, attól sem lenne jobb.

HercegPeter   2017. 06. 06.

Izgalmas fordulatos film, de a vége eléggé kiszámítható. Al Pacino hozza a tőle megszokott szintet, bár a film második felére kissé háttérbe szorul egészen a befejezésig. Műfajában a jobb alkotások közé való, bár helyenként zavaros, nem mindig teljesen érthető.

Syracuse   2015. 05. 15.

Bár sablonos a sztori, a színészek 5 csillagossá teszik a filmet. Engem már az kenyérre kent, hogy Al Pacino és Colin Farrell együtt játszanak, ezért lehet, hogy egy kicsit túlértékelem.

Hercegno   2017. 03. 01.

Collin Farrel az egyik kedvenc színészem és véleményem szerint a filmjei közül az egyik legjobb a Beacatás, nekem nagyon tetszett. Al Pacino is kiváló volt benne.

somi   2015. 11. 22.

kozse48   2016. 09. 03.

Mostanság néztem újra. Igaz, egykor nagyon tetszett, de ilyen bravúros szereplőgárdával már jobb forgatókönyvekhez szoktattak. Egykor négy csillag - ma már csak jóindulattal három.

Sonny   2016. 07. 06.

Ez egy közepesnek mondható akciókrimi. Van benne minden, amit a műfajtól el lehet várni. Ármány, átverés, megjátszás, köpönyeg forgatás és némi akció is. A rendező ügyelt arra, hogy egy jól fogyasztható és szórakoztató, de ugyanakkor agyafúrt filmet ... több»

ZiggityZag   2015. 10. 03.

A Beavatás Colin Farrel jobb filmjei közé tartozik. A rendező kicsit hosszúra nyújtja a film elejét, de aztán kezdenek felpörögni az események. A filmben nincs túl sok akció, inkább képekből és életérzésekből építkezik. Al Pacino alakítása is tetszett. Ez egy igazi kémfilm, sok drámával és rengeteg átveréssel.