Bilko főtörzs

Bilko főtörzs

Sgt. Bilko
Eniq
Steve Martin

Újonc érkezett Bilko főtörzs szakaszába. A fegyelemhez és komolysághoz szokott katona döbbenten tapasztalja, hogy társai, parancsnokukkal az élen, a legkisebb szúnyogra is fogadást kötnek, s a körlet Las Vegas legextrémebb kaszinójával vetekszik. Egy nap azonban veszélybe kerül gondtalan életük, a Pentagon ellenőröket küld a bázisra, méghozzá Thorn őrnagy személyében, aki jó okkal, Bilko halálos ellensége. De Bilkónak nem ez a legnagyobb problémája, barátnője harminc napos ultimátumot adott: ha egy hónap elteltével nem kerül ujjára az aranygyűrű, Bilko ki van rúgva. A leleményes főtörzs azonnal akcióba lép.

Forgatókönyvíró: Nat Hiken
Premier (HU): 1996.07.11.

2023.08.18 JRD

The Phil Silvers Show című televíziós sorozat filmes adaptációja pár évtizeddel később. Bilko főtörzs simlis, csibész, de imádható figura. És mint ilyennek, mindig akad az életben egy örök ellensége, aki ha teheti, igyekszik kicsinálni utálata tárgyá... Több

Nekem mesterkélt és gagyi.Se eleje se vége,tele bárgyú poénokkal.Steve Martin sem a szívem csücske,és számomra itt sem lesz kedvenc.Aykroyd pedig számomra egy ripacs.A kilencvenes évek egyik mellékterméke.

2017.12.21 Deku

Eszméletlen lett, igazi csoda a filmek világában is. Nekem kifejezetten bejött. Maradjunk annyiban, hogy ez a film valami fantasztikus. Kellemesen kikapcsolja az elmét és szórakoztat egyszerre.

2019.12.14 Eniq

Jó kis vígjáték régen nagyon szerettem Steve Martin filmjeit ezt is sokszor láttam már, de egy ideje nem néztem aztán most kedvet kaptam hozzá. Nem változott a véleményem róla nem kell túl sokat várni a filmtől nincs nagy története egyszerűen csak szórakoztató.

2023.08.17 Sz396367

Teljesen szuper, teljesen vállalható!

Miután Michael Keaton lemondott a főszerepről, Robin Williams és Billy Crystal egyaránt érdeklődést mutatott a szerep iránt. Szerző: rbernadett

Cathy Silvers, aki Monday hadnagyot játssza, valójában annak a Phil Silversnek a lánya, aki az eredeti Bilko főtörzset játszotta a tévében. Szerző: rbernadett

A dumagép
1993