
Vélemények (17)
Posztapokaliptikus sci-fi dráma, amelyben Tom Hanks alakítja az egyedül élő Finch-et, aki halálos betegsége miatt egy emberközeli robotot épít, hogy kutyájáról gondoskodjon, ha ő már nem lesz. A film stílusa melankolikus, nyugodt, helyenként szívmele... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Tom Hanks posztapokaliptikus drámája ha nem is nyit új fejezeteket a zsáneren belül, de olyan érzékenységgel mesél az emberség mibenlétéről, a szeretet erejéről és az elmúlás komorságáról, ami egy egyedülálló darabbá teszi. Nyomokban tetten érhető ug... Teljes kritika
Tom Hanks korábbi filmjeiben maradt már magára a II. világháborúban, az űrben és lakatlan szigeten is. A legendás sztár ezúttal a jövőbeli Amerika posztapokaliptikus világából próbál kiutat keresni kutyája és robot barátja segítségével. Az Apple TV-r... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ez most komoly? Soroljam fel Mr. Hanks jobb filmjeit? Tényleg? Akkor úgy látom, mindenkinek van ideje reggelig ülni és olvasni. Na, egy párat ízelítőnek: Legénybúcsú, Pénznyelő, Egyik kopó, másik eb, Segítség, felnőttem , Forrest Gump, Apollo 18, Hal... Teljes kritika
Zseniális alkotás, teljesen a hatása alá kerültem, és biztos, hogy még napokig töprengeni fogok rajta. Már az első kockák után a Számkivetett c. film jutott az eszembe, ami szintén nagy kedvenc. Klassz film, megrendítő, elgondolkodtató, érdemes megnézni.
Épp az imént lett vége, és egy kicsit elgondolkodtam, úgy mindenen... A film megnézése után szerintem pár ember egy kicsit el-el fog gondolkodni dolgokon, élet, elmúlás, természet, érzelmek, mivé válik az ember stb., stb. Egy igazi aranyos kis mozi, ... Több
Hasonló filmek
Szerethető karakterek, hitelesen megalkotott disztópikus látványvilág, de gyenge és kiszámítható történet. Egy esti streamingmozinak jó.
Klasszikus "világvége után" movie, ami a jellemábrázolásra teszi a hangsúlyt. Ember, állat és mesterséges intelligencia összehasonlítása.
Kellemes meglepetés volt ez a film. Mármint számítottam rá, hogy jó lesz, de meglepően sok érzelmet váltott ki belőlem sci-fi létére. Tipikusan az a film, amit egyszer mindenkinek érdemes megnézni, már csak az atmoszférája miatt is.
Egy kis mese felnőtteknek... amerikaiaknak. 13+ kategória pár jelenet miatt, de ha nem lett volna benne, biztos, gyerekeknek szánva nagyobb kassza lett volna, tessék meglehet nézni Wilsont robotként. Ha unatkoznék se nézném meg.
A kutya miatt számomra nézhetetlen kategória, ezek az idomított állatos filmek sajnos túlmutatnak a tűréshatáromon. Sok téves értékelés tétetik ebben a műfajban, mert aki gazdi, azonnal rányom a fullcsillagra.
Kellemes, minden korosztály számára nézhető, szomorkás történet, mely egy disztópikus jövőben játszódik, és alapvetően az "emberi" kapcsolatokról szól, teszi mindezt úgy, hogy csak három "szereplő" játszik benne, mégsem válik unalmassá. A történetben... Több
Picit nekem idézi a Legenda vagyok című filmet. Legalábbis ez volt az első gondolatom, aztán rájöttem, hogy az egész film egy kutyás story, akkor gondoltam, ajh ne, egy újabb szívbemarkoló kutyás film... Aztán film vége felé jöttem rá, hogy igazából ... Több