Fekete tükör

Black Mirror

2019.01.25 szf

Ez az a sorozat, aminél sokat gondolkodtam az értékelésen. Nem érzem helyesnek a jót sem, mert némelyik része annyira zseniális volt, hogy akárhányszor újra tudnám nézni és az összes alkalommal ugyanannyira elgondolkodnék rajta, viszont voltak olyan ... Több

2019.07.12 iq.csabi

Még csak 2 részt láttam, de brutális. A társadalom jelenlegi helyzetét nagyon jól mutatja be, persze fel van nagyítva, de elképesztő.

2015.05.01 Mate

Nagyon erős, nagyon nyomasztó, elgondolkodtató és egyedi sorozat. Minden rész másféle társadalomkritika, mást ad át a nézőnek és ezt zseniálisan teszi. Nem véletlenül hívják Black Mirror-nek, egy erős torztükröt állít elénk.

2022.05.18 Diabolus

Megosztó sorozat

Az egyetlen hiba, ami felróható a sorozatnak, hogy kissé elnyújtottak a történetek, aki izgalomra vágyik, annak nem ez lesz a kedvence. Szerintem elgondolkodtató, és valódi problémákat mutat be. Érdemes megnézni!

2017.08.05 T.Andras

Kevés ehhez fogható sorozat van, mint a Black Mirror. Nagyon elgondolkodtató az összes epizódja, szó szerint egy fekete tükröt tart a nétők elé. Nagyon fontos témákat érint és dolgoz fel.

2016.10.05 niky86

A Fekete tükör az idén látott sorozatok közül nálam az abszolút befutó. Minden egyes epizód lenyűgöző és mélyen elgondolkodtató, nagyon erős társadalomkritika. Ebben a sorozatban garantáltan senki nem csalódik, aki megnézi.

2016.12.31 Potoczkie

Aki szereti a sorozatokat, annak melegen ajánlom, hogy nézze meg a Black Mirror-t, ami szerintem kategóriájában az egyik legjobb alkotás. Van jó pár epizódja, melyek közül képtelen vagyok kiválasztani, melyik a legjobb.

2017.03.01 Zenta

Ha valaki ne talán még nem látta a Black mirrort és olvassa most a véleményemet, akkor feltétlenül pótolja be az elmaradását, ugyanis az egyik legjobb antológia a világon.

2017.02.25 Beuszi

Mindig döbbenten tapasztalom, hogy milyen kevés ember ismeri ezt a sorozatot, pedig véleményem szerint az egyik legnagyszerűbb társadalomkritika. Minden része önmagában véve fantasztikus.

2017.03.21 Péter

A Black Mirror minden egyes része önmagában zseniális, ötletes. Az alapkoncepció valamennyi epizód esetében elképesztően érdekes, sokszor megdöbbentő és meghökkentő.

2016.12.08 Pappcsino

Minden egyes epizód hatalmas társadalomkritika. A mondanivaló, melyet közvetít, megfontolandó, elgondolkoztató. Nagyon örülök, hogy kijött az új évad, kár, hogy csak 6 résszel.

2016.09.23 kecsaa

A legjobb sorozat, amit valaha láttam. Valamennyi epizód hangulata igen nyomasztó, nagyon éles társadalomkritikát fogalmaz meg, tükröt tarta elénk, ahogy erre a cím is utalást tesz.

2017.02.24 időjós

Ez az a sorozat, antológia, ami szerintem mindenkinek tetszene, ha látná. Ha nem is minden egyes része, de egyesek. Nekem nagyon sok kedvencem van. Egészen biztosan újra fogom nézni idővel.

2017.12.13 nagysar

Nem sikerült minden részt megnéznem, de azok alapján, amiket láttam, nagyon bánom. Minden rész teljesen más történetről szól, ami egy kicsit fura elsőre, sokszor csak a rész legvégén derül ki az igazság, ami nagyon leköti az embert. Van itt virtuális... Több