Feketedoboz (2021)

Boîte noire

Klauka89   2022. 08. 01.

Na, ez igen! Számomra izgalmas, fordulatos, lenyűgöző thriller volt. Olyan, amit akár többször simán megnéznék. Két óra, és végig lekötött. Nem untatott. Laikus szemmel nézve a szakmaisága is helytálló volt.

BRANTON   2022. 07. 16.

A gyanú árnyékában

Egy nap láttam a legendás, n betűvel kezdődő (nem Netflix) téka ajánlatai között. Megfogott a sztori, pedig a repülőgéppel kapcsolatos történetekért annyira nem vagyok oda, valahogyan túl száraznak találom őket. 2-3 hétig feküdt a laptopomon. Tegnap... teljes kritika»

harnas1207   2022. 06. 30.

Ha a film egy órával rövidebb lenne, és a főhős képességeit nem szuperhero magasságokba emelték volna, akkor kiemelkedő, feszültségekkel teli krimi lenne. Így viszont csak egy feleslegesen túlnyújtott, középszerű film.

taba   2022. 06. 29.

Felszállni nem muszáj, leszállni igen

Lassan kibontakozó bűnügyi történet, mely a légitársaságok, repülőgép gyártók és a különféle repülés engedélyező szervezetek közötti szövevényes korrupciós szálakat boncolgatja. Ezek a társaságok a gyors (és nagy) profit reményében semmitől sem riadnak vissza, az utasok halálától sem.

aliasteáscsésze   2022. 06. 28.

Remek krimi, egy kis Pegazus-botránnyal megspékelve.

zymoka Nézhetetlen  2022. 06. 27.

Magával ragadó francia thriller sok csavarral és fordulattal. Yann Gozlan modern repülési problémákat és elegendő repülőgép-technikai információt hozott, hogy végigüljük a szemet gyönyörködtető nyomozást, amelyet Niney alakítása vezet.

vejunkanew Nézhetetlen  2021. 06. 30.

Intenzív az elejétől a végéig, érdekes fordulatokkal. Nem láttam, hogy elszállt volna az idő. A cselekmény lenyűgöző és ijesztő volt - a legtöbb ember fél a repülőgép-szerencsétlenségektől, és ez egy kényes téma, amit ebben a filmben ragyogóan kezeltek.