Bosszú az űrből - Idegenek csapdájában

Bosszú az űrből - Idegenek csapdájában

Altered

Wyatt évek óta elszigetelten él barátnõjével egy rejtélyes tragédia árnyékában, míg egy napon becsöngetnek hozzájuk rég nem látott barátai. A három férfi közös gyermekkori barátjuk, Timmy egykori gyilkosain kíván bosszút állni, melyhez régi cimborájuk, Wyatt segítségét kérik. A gyilkosok azonban földön túli gonosz szörnyek. Aki felveszi ellenük a harcot, az egyenesen a vesztébe rohan.

Forgatókönyvíró: Jamie Nash, Eduardo Sánchez
Premier (HU): 2010.01.10.

2022.07.18 Kóborló

Ötletes, de csupán ennyi

Kimondottan furcsán viszonyulok ehhez a filmhez, merthogy szerintem már évek óta ott pihen a dvd-s polcomon, de szerintem még soha nem néztem meg az elejétől a végéig. Mindig belekezdtem, de vagy meguntam, vagy egyszerűen csak beszundítottam rajta, e... Teljes kritika

2018.03.13 Gwen

A középvonalas horror-sci-fi. Aki szereti a műfajt, ezt is komálni fogja.

2017.05.23 sonolokojjo

ez a film se a történeten vérzett el, de valami azért végig nem klappolt. azért ajánlani tudom!

A film felvételeit 2005. május 16-án kezdték meg, majd 2005. június 25-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A film rendezője Eduardo Sánchez elvállalt egy röpke jelenetet a filmben. Ő alakította az egyik idegent a film végén.Szerző: Kóborló

Eredetileg még a forgatás megkezdése előtt, a film koncepciója inkább egy horror-komédia volt, viszont a forgatások megkezdésekor már elsősorban horrorfilmnek szánták a filmet.Szerző: Kóborló

A filmbéli Otis karakterét alakító Michael C. Williams színésznek ez már a második közös filmje volt a rendező Eduardo Sánchez-zel. Az első közös filmjük, az 1999-es Ideglelés volt.Szerző: Kóborló

A film rendezője Eduardo Sánchez, egy bizonyos Neal L. Fredericksnek (1960-2004) ajánlotta a filmjét. Neal L. Fredericks egy fényképész volt, akivel a rendező együtt dolgozott az 1999-es Ideglelés című filmen.Szerző: Kóborló