Bosszúállók

Bosszúállók

The Avengers

Steedet (Ralph Finnes) és Peelt (Uma Thurman), a brit titkosszolgálat ügynökeit bevetésre küldik az őrült tudós, Sir August de Wynter ellen, aki egy különleges gép segítségével befolyásolni tudja az időjárást, hogy uralma alá hajtsa a… Több

Forgatókönyvíró: Sydney Newman
Premier (HU): 1998.10.15.
Sean Connery

2016.03.11 Sniper

Az egyik nagy kedvencem, időről időre újra megnézem, mert mindig tud valami újat mondani. Szeretem a film hangulatát. Maga a sztori nem mond sokat, nem ez az igazán jellegzetessége az alkotásnak, sokkal inkább a vizuális beállítottságok, a jelenetek pontos, már-már szürreális megszerkesztése az, ami miatt különleges ez a film.

2015.04.19 rbernadett

Óriási melléfogás ez a film. A készítőkre nézve szégyen, a színészekre nézve pedig ultra ciki.

2015.03.16 Guszti

Az egyik kedvenc filmem; szeretem a fura stílusát. Van a rendezésben valami abszurd, furcsa, kicsit döcögős történetfutás, amitől ilyen egyedi ez a mozi. A szereposztás pedig kiváló - Thurman és Fiennes remek választás volt a két főszerepre. És ugye Sean Connery...

Néhány jelenet és párbeszéd ismerősnek tűnhet, hiszen az eredeti sorozatból emelték át. Szerző: Archívum

A film 60 millió dollárból készült el, és csak 48 és fél milliót sikerült visszahoznia. A kritikusoktól negatív értékeléseket kapott.Szerző: Archívum

Uma Thurman a saját klónjának eljátszásakor borostyán-színű kontaktlencséket és sötét tónusú sminket viselt. Szerző: Archívum

A főproducer Jerry Weintraub 10 évig harcolt, hogy megvalósulhasson ez a projekt, aztán pedig még folytatásokat is szeretett volna a filmből. Szerző: Archívum