Bridget Jones: Mindjárt megőrülök!

Bridget Jones: Mindjárt megőrülök!

Bridget Jones: The Edge of Reason

Renée Zellweger

Amikor utoljára találkoztunk Bridget Jonesszal, éppen megtalálta a boldogságot. Mostani történetünk kezdetén immár hat isteni hete a tökéletes álompasi, Mark Darcy barátnõje, és még álmodni sem tudna szebb idõszakot az életében. Vagy mégsem így van?! Bridget ugyanis… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Írország
Premier (HU): 2004.11.11. | Netflix (2023.07.15.)

2020.11.14 Interfectorem Sabnock

Száraz, ötlettelen, sablonos és unalmas, tele idegesítő karakterekkel és béna, ügyetlen színészi játékkal. Még nézni is fárasztó. Tiszta időpocsékolás a film megtekintése.

2018.01.23 Artemisia

Hamisítatlan Bridge Jones-élmény a szokásos derűs poénokkal és ötletes bénázásokkal.Szerintem hozza az első rész minőségét,sőt ez a rész a kedvencem a Bridge Jones - trillógiából. Ugyanolyan szórakoztatónak,szívhez szólónak és viccesnek érzem mint a... Több

2018.12.13 mamiéstöti2

Nagyon eredeti csakúgy, mint az első rész, aminél talán egy kicsit gyengébb, de attól még remek péntek esti szórakozás.

2016.02.18 indingo

Valamivel gyengébb, mint az első rész, de én a második részt is nagyon szerettem. Itt már nem csak két férfi szeretné Miss Jonest, hanem egy nő is! Bridget nem lett csinosabb, de így szeretjük. És már készül a harmadik rész, amelynek egyenesen három különböző befejezést is forgattak.

2017.08.30 Deku

Ennél a filmnél én nem vettem észre semmi egyedit. Százszor elsütött sablonos pillanatokkal volt tele de nem ez volt a legnagyobb baj. Leginkább ami zavart, hogy nem volt rendben a lezárás.

A thaiföldi forgatási szünetekben a stáb gyakran pihent a Mamma Mia's nevű bárban, amelyet a 2004-es cunami lerombolt. Mikor a stáb értesült erről, ajándékcsomagot küldtek a tulajdonosoknak, benne egy óriás plakáttal a filmről, ami azóta is ott lóg az újjáépített bár falán.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A nyitóhétvégén 530 moziban összesen 8.7 million dolláros bevételt termelt a film. Szerző: rbernadett

Úgy volt, hogy George Clooney megjelenik cameoszerepben.Szerző: rbernadett

A producerek eredetileg az első rész rendezőjét, Sharon Maguire-t kérték fel a második rész rendezésére, de ő nem vállalta el. Renée Zellweger személy szerint Nigel Cole-t választotta volna, azonban a producerek egyetértettek abban, hogy női rendező kellene, így esett a választásuk Beeban Kidronra. Szerző: rbernadett

(2016. 12. 05.)
Bridget Jones: Mindjárt megőrülök
Amíg az első részt bármikor újranézném, erre a filmre csak csendes szomorúsággal tudok gondolni: egy újabb kihagyott ziccer lett sajnos, nem több.
5/10 Több
A narancsvidék