Bridget Jones naplója

Bridget Jones's Diary

2015.06.29 Prücsök

Nekem ez a film nem igazán jött be. Szerintem sablonos a történet, ami nagyon is unalmasra sikeredett. A színészektől sokkal többet vártam volna, szerintem ez kevés, egy jó filmhez!

2015.03.30 Fildi

Átlagon aluli dráma-vígjáték. Nekem nagyon unalmas volt, mondanivalója sem sok. Szó szerint unatkoztam rajta. A szereplők karaktere lagymatag , semmitmondó.

2015.06.03 sonyxxx

Egy nagyszerű romantikus vígjáték, amit igazán Renée Zellweger tett igazán naggyá. Az ő bájos, esetlen viselkedése, pl. rossz beszédek, miatt szerettem nagyon ezt a filmet. Egy kellemes kikapcsolódást tud nyújtani többszöri megnézés után is.

2017.07.04 gerda

Jó kis csajos film, kötelező darab minden nő számára. Könnyed szórakozást nyújt, bemutatja viccesen hogy a szinglik helyzete sem reménytelen, az anyukák mindig segítenek.

2017.02.25 Péter

Bár nem feltétlenül én vagyok a célcsoportja ennek a filmnek, hazudnék ha azt állítanám, hogy nem szórakoztam jól rajta. Az igazat megvallva, nagyon tetszett a film, sokat nevettem rajta.

2016.09.01 Nnoorraa

Nekem nem annyira jött be a film, mert a színészi alakítás, szereplés nem igazán profi szerintem. A történet lapos, unatkoztam rajta. Közepes, sablonos film, egyszer nézhető.

2016.11.22 csocsicsoda

Remek film, igaz felüdülés. Imádom a párbeszédeit és a karakterek is nagyon kedvelhetőek. Valamelyik srácba mindenki szerelmes lesz egy kicsit.

2016.10.10 Macskínó

Kényszerből eddig láttam vagy 4-szer, de egyáltalán nem ragadott magával. A mostani 3. rész kiemelkedően jó volt az első kettőhöz viszonyítva az igaz. De hát nőknek készült, mi ezt nem érthetjük. :)

2016.10.23 malnaturmix

Mindig jókedvre derít és megnevettet. Imádom a történetét és nagyon jó kis zenék vannak benne.

2015.03.25 kocoska20

Könyvben stílusosabb. A részek közül azonban magasan ez a legjobb. Hitelesen adja elő Zellweger a tipikus, már -már szánalomra méltó harmincas szinglit, annak összes problémájával, küzdelmével. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Nekem nem igazán jött be a filmstílusa és a színésznő karaktere sem. Van egy-két jó poén és aktuális problémákat vet fel, de összességében felejthető film.

2016.06.25 punktum

A nagybetűs kedvenc, nem lehet megunni. A poénok nagyon ütések, remek párbeszédekkel.

2016.08.01 Fanni11

Ezt a filmet a legjobban a lanyok erthetik meg ezt az egesz kaoszt amit brig leir a naplojat meg mindent!!! Nagyszeru film, barmikor ujra tudom nezni.

2017.01.07 des.tiny59

Viszonylag kellemes nézhető és még élvezhető is. Ennek a filmnek összességében nem sok hibája volt. Akadtak apróbb döccenők de szerencsére ez nem rontott a hangulatán. Inkább egy kis színt vitt az egészbe. A történet nagyon rendben volt és szerintem a karakterek is masszívak.