Bridget Jones naplója

Bridget Jones's Diary

2022.08.24 Reitman

Könnyed, romantikus vígjáték, és mégis nagyon jó film.

2018.01.24 Artemisia

Mérföldkő és fokmérő a szinglifilmek történetében. A film romantikusabb és idillikusabb, mint a regény, Mark Darcy is jóval szerethetőbb a filmben mint a könyvben. Bridge ikonikus karakter, akivel minden nő azonosulni tud, ahogy az egész környezetével, és a film problematikájával is. A csajos esték elmaradhatatlan kelléke.

2018.12.13 mamiéstöti2

Rendkívül szórakoztató vígjáték, melybe rengeteg hasonló korú nő bele képzelheti magát a főszereplő helyébe.

2020.12.18 Yosihiro

Mire képes egy napló...

Egy napló mire képes... Igen, szerintem a film hűen tükrözheti egy napló elbeszélését, de mégiscsak egy filmről beszélünk. A szerelem mint olyan harminc évesen már a mai világban szinte természetes, hogy nincs. Régen ez másképp volt, ott még adtak az... Teljes kritika

2017.11.20 ArpiHajdu és Réci

Bridget Jones már-már a szingli nők jelképévé vált, ami nem is csoda, ugyanis a regény megjelenésével egy új korszakot teremnett, s új módon mutatta be a modern nőt, aki pasi nélkül próbálja tengetni életét: túl sokat iszik, túl sokat cigizik, lefeks... Több

Jó a történet poénos képsorokkal tűzdelve, és jól játszanak a színészek, de nálam a legjobban Hugh Grant teljesít, aki hatalmas kedvenc számomra. R. Zellwegernek, akit nem tartok jó színésznek, ez élete szerepe.

2016.02.18 indingo

Imádom, imádom! Azok a ruhák, meg a szoknya! Nagyon jó poénok vannak benne és a zenéje is kiváló. Bridget barátai is jól meg lettek írva. Már vagy 30-szor láttam, megunhatatlan.

2017.07.26 Deku

Csakis azért nem kedvelem ezt a filmet mert Bridget színésze nem volt a kedvencem. Ráadásul kicsit csöpögős is a film. Humorban viszont egész jópofa. Így átlagos.

2016.09.22 Dorkateo

Kellemes kikapcsolódás, jó humor, óriási lélekismeret, mindez persze hálivúdi ízűre formálva (a könyvhöz képest)

2019.07.29 Szilonka

Ezt a filmet csak a nők értik! A történetébe nem lehet belekötni, a humora nálam első osztályú. Renée legjobb szerepe Bridget.

2019.07.20 Ms. Akárki

Egyszerűen imádtam Hugh Grantat. Tudom, tudom senki nem neki szurkolt kb de én igenXD Bridget Jones mára már igazi klasszikus lett az esetlen és nagyon tökéletlen és reális karakterével. Könnyű vele azonosulni az biztos. Klasszíkus romantikus vígjáték ami mindig jólesik.

2018.04.24 TomÁcs

Igazi férfi-nő civakodást, piszkálódást bemutató film. Nagyon helyesek voltak a szülők is. Jópofa a humora, nem túl tolakodó. Viccesek a párbeszédek is benne.

2018.11.04 VvV

Én rengeteget tudok nevezni ezen a filmen, főként a főszereplő karakterén. A szülei se piskóták, de Brdiget elragadó.

2018.05.05 Filmelemző

Ennek a 2001 és 2016 közt három részesre bővült franchise -nak a kezdő fejezete annak idején nagyot robbant. A csetlő-botló, mindig beégő, szerencsétlenkedő 30-as városi szingli nő archetípusával sokan tudtak azonosulni, hiszen ki ne keveredett volna... Több