Burning Bright

Egy lány és autista kisöccse egy házban reked összezárva egy vérszomjas bengáli tigrissel, miközben odakint tombol a hurrikán.

(dulkap)

Rendező: Carlos Brooks
Zene: Zack Ryan
Premier: 2010.08.17.
Garret Dillahunt
Charlie Tahan
Charlie Tahan

2022.01.22 Kóborló

legújabb vélemény a nap véleménye

Egy autista kisfiú, egy lány és egy éhes tigris története.

Vannak olyan filmek, amik hosszú-hosszú ideig, az ismeretlenség homályában léteznek számomra, és csak egy olyan esemény során keresek rá, mint ami 2022. január 20-án történt. Ekkor olvastam, hogy elhunyt Michael Lee Aday (1947-2022), ismertebb nevén ... Teljes kritika

2016.08.13 moov18

Egyszer érdemes megnézni. Az Anakonda filmeken kívül nem is nagyon jut eszembe másik film, ahol a rettegés tárgya egy fenevad-állat. Itt viszont az alkotás középpontjában egy elszabadult, vérszomjas tigris áll. Mondhatni élvezhető volt, némelyik jele... Több

2015.11.05 FunBoi

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban. Amennyiben ez egy amatőr filmként elkészült alkotás lenne, úgy simán öt pontot is adnék, de mivel nem az, így a hármat is éppenhogy megüti. A történettel még nem is lenne baj, de a kivitelezés és a szereposztás borzalmas.

2017.10.14 michal

Nekem már a történet is sántított; tök érthetetlen ez a tigris meg a gyerek kapcsolat egy hurrikán közepén... Nem akartam első ránézésre likvidálni, de azt kellett volna tennem. Ez a film borzasztóan gyenge. Emellett unalmas és kínosan röhejes, ahogyan a szereplők megnyilvánulnak benne.

Igaz, a filmben valódi tigrisekkel forgattak, de nem volt közös jelenetük a színészekkel, amikor mégis, azt CGI-technikával oldották meg.Szerző: Kóborló

A stábnak három tigris állt a rendelkezésére a felvételek leforgatásához.Szerző: Kóborló

The Strain - A kór
2014