
Vélemények (16)
Tipikus példája annak, hogy attól még, hogy valami undorító, nem lesz művészi. Csak a pszichopata és aberrált emberek pontozzák az ilyen filmeket jóra, vagy akiket kiskorukban vertek, vagy verni kellett volna. Értem a film mondanivalóját, viszont att... Több
Ez volt az egyik olyan film, ami szinte megkerülhetetlen volt a 80-as években, hisz ez idő tájt talán az egyik legnagyobb botrányfilm volt, amit valaha készítettek, és mivel szinte a világ minden táján betiltották, anno a kalóz videokazettákon elképe... Teljes kritika
Ügyesen felvezették annak idején, és misztikum övezte ezt a filmet. Sokan azt gondolták ez nem is film, hanem filmre vett valóság... Morbid, brutális, és nagyon gyomorforgató film. Olyan életemben egyszer nézhetős kategória. Megvolt, és ennyi...többször nem vagyok rá kíváncsi.
Ez az a film ,aminek a megnézése indokolatlan, de mégis mindenki megnézi. Ennek oka, hogy zseniálisan marketingelték, féligaz legendákkal körbeszőve ezt az erőszakos horrort. Sajnos nem egy lélekemelő alkotás, sőt annyira nem is élvezhető, de aki sokkolódni akar, annak kiváló lesz.
Undorító, kegyetlen vállalhatatlan és idióta. Ezek jellemzik ezt a förmedvényt ami mai napig indokolatlanul kering a filmek világában. Érthetetlen hogy ez hogy lehet egyáltalán ilyen értékelésű. Kegyetlen és vérlázító az egész történet, ha lehet felt... Több
A filmkészítés megcsúfolása. Állatokat kínozni és leöldösni kamerák előtt nem filmkészítés, hanem bűncselekmény. Ennek az okádéknak a készítőit életfogytiglani börtönre ítéltem volna. Senkinek sem ajánlom, főleg nem állatkedvelőknek! Gyalázat, hogy ez valaha elkészülhetett!
Hasonló filmek
A film korában persze, hogy annak tűnt szerintem, nem volt túl sok média, ami hozzászoktatta volna az embereket ezekhez a dolgokhoz, bár gyakorlatilag már hasonlók történnek az USA lepukkant negyedeiben is. :) A sok korlátozott látókörű ember azt hit... Több
Zseniális, botrányos, legendás, gusztustalan film. Ilyen is kell, pont ettől lett legenda, hogy jól kitalálták a sztorit, elhitte mindenki.
Erősen gondolkodom, hogy újra meg kellene néznem, mert amikor láttam még nagyon fiatal voltam és nem volt mögöttem ennyi horror mint ma. Emlékszem, hogy hetekig a hatása alatt voltam és egy napig minimum hányingerem volt az iszonyú jeleneteknek köszönhetően.
Elég durva és megrázó film, nagyon egyedi, nem is láttam azóta keményebb filmet. A hangulat és a zene nagyon el van találva és a végén teljesedik ki a belső feszültség.
Ezt a filmet egyedül láttam, 14 évesen. Mondanom sem kell, eléggé megrázott, de végignéztem. Visszagondolva, jól összerakott film ez, valóságnak hat tényleg és már-már elhiszem, hogy tényleg megtörtént. Szerintem túltesz a Blair Witch Project-en megvalósításban