Casino

Casino

2016.05.02 Kutyus

Gyerekkorom első komolyabb filmje volt, amit láttam. Ezért nekem valamellyest egyedi film. A színészek profik benne és a sztori is ötletes. Leköti a nézőt magával ragad.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Mintha valaki gondolt volna egyet, és azt mondta volna, régen volt már a Keresztapa, csináljuk egy gengszteres kultfilmet! Hát sikerült! Semmi elcsépelt, semmi sablonos, valódi sztárparádé, hihetetlen alakítások... Ha két percre beleteszik Al Pacinót... Több

2016.04.22 Kata

Ez a film egy igazán zseniális gengszterfilm. Hűen ábrázolták a Las Vegasi pörgést. Szívesen ajánlom mindenkinek aki szereti a kicsit drámai, feszült akciókat, mert a hangulat és a színészek is nagyon ott vannak.

2016.01.05 [email protected]

Életem első komolyabb filmje volt amit szinte gyermekként moziban láttam. Akkor is tetszett és később felnőtt fejjel is újra megnéztem. Izgalmas jól összerakott film.

2019.08.25 Dóra7.6

A címe és a téma alapján nem hittem volna, hogy lefog kötni, de az első pár perc után letettem a telefonon és odaragadtam a képernyőre, és ez így volt a film elejétől a végéig, pedig nem rövid alkotás. :)

2016.07.26 byebyepuppy

A rendező egyik legjobb filmje, és talán Robert de Niro egyik legjobb filmje is! Alapmű a gengszterfilmek világában, mindenkinek ajánlom, többször nézhetős darab, Robert de Niro fanoknak pedig kötelező darab!

2018.08.11 Thirst0626

Top 5 -ben benne van! Ajánlani tudom csak, a legjobb maffia film ez nem kérdés.

2016.02.25 Sniper

Ahányszor újranézem a Casinót, újra és újra beleszeretek. Ez Las Vegas legőszintébb bemutatása, amit valaha láttam, főleg abban a korban, amikor a film játszódik. Scorsese rendezése hibátlan, Sharon Stone pedig szerintem élete legjobb alakítását nyújtotta.

2024.01.08 bajkaizoltan

Egyszer meg lehet nézni. Nem lett a kedvenc filmem.

2015.02.24 Dtennant21

Scorsese bácsi itt is magasra tette a mércét, De Niro itt is páratlan és a film is nagyon jó!

2015.03.15 anyika

A film bemutatja a kemény las vegasi valóságot. A pénz, a siker és a csillogás csalóka hatalmát. Hibátlan alakítás profi szinészekkel.

2015.08.01 Sonny

Nem tudom szavakkal kifejezni, hogy mennyire jó színész Robert DeNiro. Ahogy beszél, amilyen képet mutat magáról, egyértelművé teszi, hogy milyen pozíciót foglal el az alvilág hierarchiájában. Tele van erővel. Nem tudod nem kedvelni őt annak ellenére sem, hogy a rossz oldalon áll.

2015.06.06 Guszti

Ha még nem láttad ezt a filmet, akkor bármit is csinálsz ebben a pillanatban, hagyd félbe, rohanj el a legközelebbi DVD-kölcsönzőbe és nézd meg. Valószínűleg ez Scorsese legalulértékeltebb és legkevésbé beharangozott filmje. A film egy meghatározott ... Több

2017.10.22 ComptonBene

Martin Scorsese második legjobb mafia filmje. Ugye az első helyen a NAGYMENŐK áll majdnem ugyan ezzel a szereplőgárdával. A nagymenők sokkal jobb mint a Casino, és itt a lényeg a Nagymenők még a keresztapánál is jobb!