Casino

Casino

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Remek színészi gárda forgatott egy középszerű filmet, amit a hype klasszikussá emelt. De Niro természetes magabiztossággal hozza a szerepet, de a lapos forgatókönyvön ez sem segít. Mai szemmel nézve már bőven átlag körüli film, amire ráférne egy ráncfelvarrás.

2015.05.22 Laci000

Zseniális gengszterfilm! Az egyik legjobb a műfajban. A történet is jó,a szereplők is. Minden a helyén van. Joe Pesci bombasztikusan jó Nicky Santoro szerepében. Scorsese egyik legjobb filmje.

2015.04.22 Mate

A Casino Scorsese egyik legjobbja, a jelenetek majdhogynem mind legendásak. A rendező valóban a narráció nagymestere és ahhoz is nagyon ért, hogy hogyan fűzze össze az elbeszélés jelenét a történettel, amit mesél. Igazi torztükör Las Vegas elé ami eg... Több

2020.08.15 BalogJoe

Oscar a négyzeten!

Martin Scorsese legjobb, legnagyobb filmje!!! A film a hatalomról, a pénzről és a totális boldogtalanságról szól. Ennek a három dolognak szimbiózisáról. Mindenki, aki részese volt a film megalkotásának Oscar-t érdemel, a négyzeten!

2016.02.10 norbi0102

2017.03.01 Acropolis

Az első komolyabb thriller-akciófilm, amit gyerekként láttam. Nagyon érdekes volt számomra a film és egyedülálló élményt nyújtott. Viszont mai szemmel nézve már kissé elavult, idejétmúlt.

2015.06.12 fancsi094

Nem tudom szavakkal kifejezni, hogy mennyire jó színész Robert DeNiro. Ahogy beszél, amilyen képet mutat magáról, egyértelművé teszi, hogy milyen pozíciót foglal el az alvilág hierarchiájában. Tele van erővel. Nem tudod nem kedvelni őt annak ellenére sem, hogy a rossz oldalon áll.

2017.02.09 Enjoy

Annak idején még tizenévesen láttam moziban a filmet és nagyon tetszett. Ma is megállja a helyét a film főként a profi színészi alakítás miatt. Izgalmas, jó film.

2015.06.03 Skarsh

Nagyon szeretem ezt a filmet, témájában talán az egyik - ha nem a - legjobb filmről beszélünk. Zseniális színészi alakítások, a 70es évek hangulata, jó zenék, menő verdák jellemzik. Mindenképpen érdemes megnézni!

2019.01.13 tooker

a neves szereposztásnak köszönhető a Casino akkori nagy sikere. Egyedi, mély, minden figyelmet lekötő film, ahol a nem várt, érdekes fordulatok dominálnak.

2015.03.24 Akodako

Remek film, ami időtálló, többszöri megnézésre sem unalmas. Profik a színészek és az előadásmód. Igazán pörgős, szórakoztató film.

2018.10.07 urbanistaa

Nagyszerű Martin Scorsese film, ütős színészekkel, fordulatokkal. Nyers és szókimondó. A nevek: Robert De Niro, Sharon Stone és Joe Pesci magukért beszélnek.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Kamasz koromban láttam még moziban a filmet és nagy élmény volt. Izgalmas és érdekes a történet, akkor egyedülállónak számított, mára már kissé elavult.

2015.10.15 Siriusalias

Jó rendezés, jó szereplők, és érdekes téma. Nem szaporítanám nagyon a szavakat a filmmel kapcsolatban, de úgy gondolom hogy kihagyhatatlan ez is mint Scorsese sok más filmje. Joe Pesci és Sharon Stone akit érdemes kiemelni, nagyon meggyőzőek, de persze DeNiro is a szokásos jó szint amit abban az időben hozott.