Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Casino (1995)

BalogJoe   2020. 08. 15.

Oscar a négyzeten!

Martin Scorsese legjobb, legnagyobb filmje!!! A film a hatalomról, a pénzről és a totális boldogtalanságról szól. Ennek a három dolognak szimbiózisáról. Mindenki, aki részese volt a film megalkotásának Oscar-t érdemel, a négyzeten!

Puncs   2019. 03. 12.

Eszméletlen jó film, az egyik legjobb gengszterfilm A keresztapa mellett. Picit hosszú, de ugyanakkor cseppet sem unalmas. Joe Pesci és Sharon Stone életének legjobb alakítását nyújtja benne. Nagyszerű az egész történet, a forgatókönyv, remek az ope... több»

Deku   2017. 07. 10.

Maga a történet mivel valódi eseményeken alapul az tetszett. Talán ez a fajta történet engem nem fog meg úgy így sajnos azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem tetszett.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 19.

Scorsese megrendezte, Pesci, De Niro, és S. Stone pedig eljátszották, de nem ütött akkorát, mint gondoltam. Egy erősen közepes alkotás, nem időpocsékolás, de nem lesz kedvenc!

beero88   2015. 12. 12.

Rendesen összerakott forgatókönyv kell egy ehhez hasonló filmhez. Itt meg is kaptuk ezt és a történet annyira magával ragadó, hogy a néző nem is figyeli az időt. Ezt nevezem igazi szórakozásnak.

Norbert93   2018. 08. 03.

Kemény, realisztikus alvilági film Las Vegas fénykorából. A kedvenc gengszterfilmem a Keresztapa és a Nagymenők mellett. Joe Pesci hihetetlen kemény, idegbeteg, eszelős fazont alakít. Ismét, s megint nagyon jól hozza. De Niro pedig hozza a zselézett hajú, pózoló elegáns gengsztert.

MidoD7   2019. 04. 03.

Alsó-közép kategória, hogy úgy mondjam. Nem mozgatott meg. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz, csak maga a film összességében nem fogott úgy meg.

irongozu   2015. 11. 21.

Ez egy kemény alvilági film, nagyon jó színészekkel. Sharon Stoneról nem is gondoltam, hogy ilyen jó színésznő. Na meg persze ez egy komoly szerep Joe P-nek is a halálos fegyver után.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 10.

Remek színészi gárda forgatott egy középszerű filmet, amit a hype klasszikussá emelt. De Niro természetes magabiztossággal hozza a szerepet, de a lapos forgatókönyvön ez sem segít. Mai szemmel nézve már bőven átlag körüli film, amire ráférne egy ráncfelvarrás.

Loborg   2016. 04. 25.

Az egyik legjobb film a műfajában, nem hiába vált klasszikussá. Bár én csak körülbelül 2 éve láttam, de már a "muszáj lenne látnom" időszak volt ez. A sztorija is fordulatos és a színészek is jól játszanak,.

drg0602   2020. 02. 16.

Egyszerűen zseniális!

Martin Corsese egyik legjobb filmje. Nagyon jó színészek, egy nagyon jó témájú filmben, amelyet nem lehet csak úgy szó nélkül hagyni. Brutális alakítás De Niro, Sharon, Joe Pesci részéről, elképesztő jó atmoszférája van a filmek, ami párosul egy nagyon szuper témával, tökéletes alakításokkal. Egyszerűn zseniális!!!!

Laci000   2015. 05. 22.

Zseniális gengszterfilm! Az egyik legjobb a műfajban. A történet is jó,a szereplők is. Minden a helyén van. Joe Pesci bombasztikusan jó Nicky Santoro szerepében. Scorsese egyik legjobb filmje.

norbi0102   2016. 02. 10.

Mate   2015. 04. 22.

A Casino Scorsese egyik legjobbja, a jelenetek majdhogynem mind legendásak. A rendező valóban a narráció nagymestere és ahhoz is nagyon ért, hogy hogyan fűzze össze az elbeszélés jelenét a történettel, amit mesél. Igazi torztükör Las Vegas elé ami eg... több»

fancsi094   2015. 06. 12.

Nem tudom szavakkal kifejezni, hogy mennyire jó színész Robert DeNiro. Ahogy beszél, amilyen képet mutat magáról, egyértelművé teszi, hogy milyen pozíciót foglal el az alvilág hierarchiájában. Tele van erővel. Nem tudod nem kedvelni őt annak ellenére sem, hogy a rossz oldalon áll.

Siriusalias   2015. 10. 15.

Jó rendezés, jó szereplők, és érdekes téma. Nem szaporítanám nagyon a szavakat a filmmel kapcsolatban, de úgy gondolom hogy kihagyhatatlan ez is mint Scorsese sok más filmje. Joe Pesci és Sharon Stone akit érdemes kiemelni, nagyon meggyőzőek, de persze DeNiro is a szokásos jó szint amit abban az időben hozott.

Acropolis   2017. 03. 01.

Az első komolyabb thriller-akciófilm, amit gyerekként láttam. Nagyon érdekes volt számomra a film és egyedülálló élményt nyújtott. Viszont mai szemmel nézve már kissé elavult, idejétmúlt.

Akodako   2015. 03. 24.

Remek film, ami időtálló, többszöri megnézésre sem unalmas. Profik a színészek és az előadásmód. Igazán pörgős, szórakoztató film.

Enjoy   2017. 02. 09.

Annak idején még tizenévesen láttam moziban a filmet és nagyon tetszett. Ma is megállja a helyét a film főként a profi színészi alakítás miatt. Izgalmas, jó film.

urbanistaa   2018. 10. 07.

Nagyszerű Martin Scorsese film, ütős színészekkel, fordulatokkal. Nyers és szókimondó. A nevek: Robert De Niro, Sharon Stone és Joe Pesci magukért beszélnek.

Zzssuuzzssii   2016. 09. 22.

Kamasz koromban láttam még moziban a filmet és nagy élmény volt. Izgalmas és érdekes a történet, akkor egyedülállónak számított, mára már kissé elavult.

Skarsh   2015. 06. 03.

Nagyon szeretem ezt a filmet, témájában talán az egyik - ha nem a - legjobb filmről beszélünk. Zseniális színészi alakítások, a 70es évek hangulata, jó zenék, menő verdák jellemzik. Mindenképpen érdemes megnézni!

tooker   2019. 01. 13.

a neves szereposztásnak köszönhető a Casino akkori nagy sikere. Egyedi, mély, minden figyelmet lekötő film, ahol a nem várt, érdekes fordulatok dominálnak.

Kutyus   2016. 05. 02.

Gyerekkorom első komolyabb filmje volt, amit láttam. Ezért nekem valamellyest egyedi film. A színészek profik benne és a sztori is ötletes. Leköti a nézőt magával ragad.

KrisztiEsLaci   2016. 04. 23.

Mintha valaki gondolt volna egyet, és azt mondta volna, régen volt már a Keresztapa, csináljuk egy gengszteres kultfilmet! Hát sikerült! Semmi elcsépelt, semmi sablonos, valódi sztárparádé, hihetetlen alakítások... Ha két percre beleteszik Al Pacinót... több»

bizsuzsi@citromail.hu   2016. 01. 05.

Életem első komolyabb filmje volt amit szinte gyermekként moziban láttam. Akkor is tetszett és később felnőtt fejjel is újra megnéztem. Izgalmas jól összerakott film.

Kata   2016. 04. 22.

Ez a film egy igazán zseniális gengszterfilm. Hűen ábrázolták a Las Vegasi pörgést. Szívesen ajánlom mindenkinek aki szereti a kicsit drámai, feszült akciókat, mert a hangulat és a színészek is nagyon ott vannak.

byebyepuppy   2016. 07. 26.

A rendező egyik legjobb filmje, és talán Robert de Niro egyik legjobb filmje is! Alapmű a gengszterfilmek világában, mindenkinek ajánlom, többször nézhetős darab, Robert de Niro fanoknak pedig kötelező darab!

Dóra7.6   2019. 08. 25.

A címe és a téma alapján nem hittem volna, hogy lefog kötni, de az első pár perc után letettem a telefonon és odaragadtam a képernyőre, és ez így volt a film elejétől a végéig, pedig nem rövid alkotás. :)

Dtennant21   2015. 02. 24.

Scorsese bácsi itt is magasra tette a mércét, De Niro itt is páratlan és a film is nagyon jó!