Casino Royale

Casino Royale

2015.03.14 palfi24

Ilyen a tökéletes reboot! Az egyik legjobban sikerült Bond-mozi. Az új Bond, Daniel Craig személyétől független, aki - természetesen - 2006-os debütálásakor megosztotta a népet. De ez így van rendjén! James Bond 1.0-át láthatunk "karrierjének" hajnal... Több

2015.02.24 Dtennant21

Daniel Craig nekem az első olyan James Bond aki újat mutat a Bondból.. Nagyon szeretem mint Bond, most készül az új rész remélem az is olyan jó lesz mint az elődjei..

2015.02.05 keepingboy86

Az új Bond filmek közül ez a kedvencem, szerintem a főszereplők - férfi és nő is - remekül el lettek találva, Judy Dench pedig hozza a formáját. Külön meglepetés volt Jeffrey Wright, kimondottan jól állt neki a szerepe.

2015.03.30 paixmondiale

Daniel Craig volt (noha kedvelem) a legrosszabb 007-es karakter (számomra). Nem illik erre a szerepre, ráadásul a Casino Royal sem egy hatalmas film. És még azt sem írhatnám, hogy valószínűleg rossz passzban néztem meg. 5-ből egy gyenge 2. :S

2015.03.31 csusza

Az első Daniel Craig-es Bond film. Szerintem sokkal jobban alakítja Bondot mint az elődje. Sokkal csibészesebb stílusa van és jobban beleillik a szerepbe. A film azért kicsit túl van kapva , de elég jó sztorija van. Összességében jó filmnek mondom , de az utána következők jobban sikerültek.

2015.02.07 Bergen

Talán az egyik legjobb Bond film az elmúlt 10 évben a Skyfall után. Daniel szerintem remekül alakított.

2014.12.07 Pumpu

James Bond megváltozott, és azt kell mondjam, ráféért már a szériára a vérfrissítés. Sehol a megszokott kütyük, Bond képes szenvedni is, de továbbra is megtartja az eleganciáját. Nem véletlenül magasztalták az egekbe a kritikusok. Műfaján belül az egyik legjobb mozi.

2015.02.17 Bence04

Egyik kedvenc bond filmem. Eva Green pedig remekül játszik benne, és jól néz ki. Igaz, hogy viszonylag régi, de izgalmas és leköti az embereket. nálam 8/10

2015.05.11 Akasa87

Az egyedüli Bond film, amit imádok, a többitől egyenesen rosszul vagyok, főleg amikben P. B. játszik, de ez nagyon bejött!

2015.02.17 Brie

Nagyon szeretem a Daniel Craig féle James Bond filmeket. Valahogy nekem ő testesíti meg James Bond lényegét. A másik kedvenc szereplőm benne Mads Mikkelsen, iszonyat jól áll neki ez a rosszfiú szerepkör. A film egyáltalán nem unalmas, akciókkal teli, érdekes és izgalmas. A szereposztás nagyon jól el lett találva.

2015.10.28 alien007

Daniel Craig az egyik legjobb James Bond színész Sean Connery után, és ez kimondottan jót tett a film színvonalának. Nem mondom, nem ebben a moziban hozza élete alakítását, még így is meggyőző. Martin Campbell végre egy kis új ízt tudott vinni a 007-... Több

2017.01.23 Vera128

Kedvenc James Bond részem, Daniel Craig nagyon jól játssza a szerepét!

2018.03.20 kasdavac

Jó film van egy-kettő hibája, de szerintem a legjobb rész a filmben, amikor pókereznek.