A nyoma vesztett

A nyoma vesztett

Last Seen Alive
Tonyka

Will Spann éppen a szüleihez viszi Lisát, amikor a nő rejtélyes módon, nyomtalanul eltűnik egy benzinkútnál való pihenés során.

(csd)

Rendező: Brian Goodman
Forgatókönyvíró: Marc Frydman
Zene: Sam Ewing
Premier: 2022.05.12.

KULCSSZAVAK

2023.05.02 Tonyka

Maga a középszerűség

Sok szót nem szánok rá. Ebéd utáni unalmas délutáni lazuláshoz éppen megfelelő. Sajnos nem igazán tudták átadni a műfajban rejlő lehetőségeket. Nem túl izgalmas, nem túl bonyolult. Klisé hegyekkel dolgoznak az elejétől a végéig. Problémás házasság, minimálisan rejtélyes emberrablás, béna rendőri közreműködés, mindenre elszánt férj, dióhéjban ennyi. Elég sok a bugyutaság, is egykedvűen nézzük addig ameddig meg nem jelenik a vége felirat. Kb egy hete láttam, de bevallom erőltetnem kellett a fejem, h miről is szólt? Ebből következik, h hamar törődik még az emléke is. Nem mondanám borzalmasnak, de jónak sem, egyszer egynek szódával.

2023.05.02 Fikatours_blogger

Attól, hogy az asszony tenyérbemászó, Will még szeretheti

Először azt hittem, a Nyom nélkül remake-jét látom, de a kísértetiesen hasonló kezdés után más irányt vesz a történet. Gerard Butler karaktere azonnal meg akarja oldani a problémát és nem vár évekig. Én azoknak a táborát erősítem, aki nem fél négy csillagot adni erre az alkotásra csak azért, mert nincs mélysége a filmnek, és a történet sem túl bonyolult.

2022.10.30 Zsuzsanna395645

Kicsit sótlan..

Vártam már ezt a filmet, jó volt a trailere. Nos, nem Gerard Butler kifogástalan játékával van gond, az tökéletes,mint mindig. A történet is jó, a film kezdése is meghozza az izgalmat. Hogy mi hiányzik mégis? A jó forgatókönyv és jó kameraállasok, esetleg pár slow-motion videó alkalmazása, ami rengeteget tett volna hozzá a filmhez.Így valahogy nézés közben elveszik az izgalom, a gyomorgörcs, hogy mi lesz a vége. Viszont érdemes megnézni a kiváló színészi alakítások miatt.

2023.04.16 stomachh

Hát, ez elég lapos és ötlettelen lett. Gyengén kezd, a közepe még a legjobb, a vége megint gyenge. Ha szabad másfél órád, töltsd inkább valami mással!

2023.04.16 latla

Ez egy rendkívül ócska film, egy nagy semmi. Zaj, lihegés, egymás szavába vágás. Ki fizette ki a tankolás árát? Amcsiban biztos így megy!

Értékelés: 4.5/10
(2023. 04. 19.)
Last Seen Alive (2022)
Azután kiderült, hogy valóban lehet Butler A-listás színész úgy is, hogy becsúszott közben ez a B mozi. És nincs ezzel semmi baj, csak éppen a puszta másfél órás szórakoztatáson kívül nem is nagyon jó másra. Több
9-1-1 (911 L.A.)
Hol nézheted: Disney+,TV