NA

feca001   2018. 07. 14.

Az a baj ezzel ha valaki végignézi nem fogja megmondani hogy voltaképpen miről is szól a film, abszolút nincs értelme a történetnek. Ezt maximum a pszichológia miatt hozták Magyarországra...

Mantracz   2018. 05. 28.

Bár nem a legjobb film, amit életemben láttam, de gyerekek, ez akkor is csúcsszuper volt. Mármint annyira jól eltaláltak a karakterek és a poénok, hogy szinte teljesen ki tudtam kapcsolódni. Szerintem mindenképp látni kell ezt a filmet. Vágjatok bele! :)

FunBoi   2017. 11. 14.

Noha a film egy eléggé komoly társadalmi jelenségre próbálja meg felhívni a figyelmet, mégis könnyed és humoros tud maradni. Ezzel persze nem válik komolytalanná, hanem fogyaszthatóbbá. Abszolút remek stílusban van tálalva az egész, és bár az alakítások számomra egy kicsit teátrálisra sikeredtek, mégis egy kellemes másfél órát tudtam eltölteni a filmmel.

Oscar Copp
Félix Moati

Euripidész óta tudjuk: a legkeményebb drámai műfaj az maga a komédia. Persze most nem mondom azt, hogy Sou Abadi író-rendező művének egyértelmű helye van az örök klasszikusok között, de bőven benne van a polgárpukkasztás lehetősége. több»

Az Egy burka, egy nadrág című alkotást bárkinek tudom ajánlani, de nem hiszem, hogy mondanivalóját (ha valaki biztosra tudja, hogy mi volt az, kérem írja meg nekünk) át tudná adni a nézőknek. De igazából mondanivaló nélkül is megállja a helyét, ha épp egy könnyed vígjátékra, na meg egy kis romantikára vágysz. több»

Felix Moati a hitelesség érdekében ragaszkodott ahhoz, hogy magassarkú cipőt viseljen. Sou Abadi rendező felajánlotta neki, hogy tornacipőt is húzhat, azonban a színész tartotta magát az eredeti elképzeléséhez.

Sou Abadi elmondta, hogy a forgatást igen megnehezítette, hogy az első naptól kezdve az utolsóig esett az eső.

Mitra karakterét Sou Abadi rendező az édesanyjáról mintázta.