Chihiro szellemországban

Sen to Chihiro no kamikakushi

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Miyazaki mestermű Emellett mostanában felkerült több Ghibli film is, nagyon köszönöm és ajánlanám gyerkőcös családoknak pl. Kiki - A boszorkányfutár és Totoro - A varázserdő titka, ami viszont nagyon porrá zúz az a Szentjánosbogarak sírja...de ... Több

2020.11.21 Oliver.guy_

Egyáltalán nem erre számítottam, amikor leültem megnézni a filmet. Pozitív csalódás volt. Nagyon jó a történet, figyelemmel kísérhetjük, amint a kislány egy elég jelentős változáson megy keresztül, tulajdonképpen felnő, különböző problémákat kell meg... Több

2017.03.12 NorbiP

Én tényleg nem vagyok oda az animékért, de ez hihetetlenül jóra sikerült. Kifejezetten jól néz ki az animálás, és tartalmilag is kifogástalan. Aki nem szereti az animéket az ezt nézze meg.

2019.02.21 Mithrel

Egyszerre tüneményes és komor film, olyan történettel, ami megfogja a nézőt. Minden tekintetben nagyon jól sikerült: a szereplők, a sztori, a látvány - nem hiába lett világhírű, ahogy a stúdió sem.

2019.02.06 lauralaura

Egyik kedvenc animációs filmem. Miyazaki egy Isten. Olyan kevés ázsiai filmet nézünk, ezért néhol nagyon furán tudnak hatni, pedig érdemes!!

2016.05.21 Vadgazda

Érdekes. Furcsa megrajzolással, aurópai ember szemének először szokatlan volt. De mind a sztorija mind a kivitelezés nagyon szerethető lesz az első pár perc után. Fantázia dús és egy teljesen új aspektus, érdemes megnézni.

2016.04.30 Bogi

Nem különösebben szeretem az animéket de ez a mese magávalragadott. Leborulok előtte olyan zseniálisan meg van komponálva benne minden mozzanat. A zenéje meg csodaszép. Izgalmas történet és a kislánnyal tökéletesen lehet azonosulni. Inkább felnőttebb embereknek ajánlom, hogy a mögöttes tartalmat ki tudják szűrni.

2016.02.10 norbi0102

A japán anime előtt le kell borulni, mert csinálnak nagyon jókat, melyek sajnos nem jutnak el kis hazánkba. Chihiro mindenképp egy kiemelkedő alkotás és tisztelet övezi bárhol is vetítik

2016.02.08 ellcrys89

Ezt az anime-t csak imádni tudom. Igazán kellemes hangvételű és nem érzem, hogy laposodna a történet. Isteniek a párbeszédek és szerintem bármikor letudnék ülni elé hogy végig nézzem.

2016.11.15 goat2000

Ez egy nagyon szép japán mese. A történet furcsa, de elgondolkodtató. A főszereplő sorsa izgalmas kalandok között dől el egy varázslatos, misztikus világban.

2015.07.14 prongs2001

Úristen az egyik kedvenc filmem. Látszik, hogy sok munka van benne. Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Ha még nem láttad itt az ideje!

2016.07.29 Homer

Meseszép az egész mese minden tekintetben. Rendkívül misztikus az egész világ ahova a kislány a családja miatt véletlenül belekeveredik. Érdekes, hogy mik történnek vele miközben csupán a szüleit próbálja megmenteni. Sok aranyos szereplő is van benne.

2016.09.12 Lost Silver Book

Se füle, se farka történet

400 anime után néztem meg ezt a művet (nem vagyok fiatal, szóval nem olyan sok ez), mert sok jót hallottam róla... Nagyon nagyot CSALÓDTAM benne. Az animáció szép és vezeti a gyermeki szemet biztosan, de a történetnek a felétől bizony se füle se fark... Teljes kritika

2017.10.22 veresszsoltika

Aranyos, animációs kissé misztikus, családi film, szerethető karakterekkel, történettel. Látványvilágát tekintve tökéletes élményt nyújt, érdemes rá időt szánni .