Döglött akták

Cold Case
Videók

2019.12.28 harnas1207

Az esetek felgöngyölítése érdekes, de eltúlzott és hiteltelen. Ez számomra sokat rontott a sorozat élvezhetőségén. Ennek ellenére a Döglött akták egyedinek mondható, talán csak a Nyomtalanul széria hasonlítható hozzá.

2018.01.21 mamiéstöti2

Nagyon tetszik ez a sorozat, mindig is szerettem a régi ügyek felgöngyölítésével foglalkozó filmeket, pláne ha megmutatják a régi történéseket is.

2017.10.25 ArpiHajdu és Réci

Egy igazán izgalmas sorozat a Döglött akták, ami igényesen van elkészítve. Jó alapötlet egy olyan nyomozócsoport munkáját bemutatni, ami nem a friss ügyekre koncentrál, hanem még akár 80 évvel ezelőtti bűntényeket is felgöngyölítenek. Persze a valósá... Több

2017.04.10 indingo

A főszereplő hölgy borzasztóan szétplasztikáztatta a fejét, ami sajnos engem piszkosul zavar. A történeteket, a nyomozást mindig szerettem és elképesztően jó zenék voltak benne.

2019.08.18 Ms. Akárki

Remek érzelmes nyomozós sorozat. Sokszor megható volt ahogy a családtagok annyi év után megtudhatták, hogy vajon mi is történt a szerettükkel. Végre esélyt kaptak a lezárásra. Izgalmas volt ahogy annyi év után meg tudták oldani az ügyeket.

2019.04.26 Norbert93

Egyedi elgondolású, lassú lefolyású, egy epizód/egy történet lefolyású. A filmet a flashbackek teszik igazán élvezetessé.

2016.05.05 TomÁcs

Jó kis sorozat, érdekesek a részek. Jó, mert ha 1-2 rész kimarad, akkor is lehet tovább nézni, mert nem függenek össze a részek. Az alapötletet kiváló elgondolásnak tartom.

2016.01.17 beero88

Az egyik kedvenc nyomozós sorozatom, eredeti megoldásba burkolva tálalták ami nekem nagyon tetszett. Elég nehéz olyan ügyeket megoldani ami már évek óta feledésbe merült.

2017.07.27 Lonka

Engem amúgy is nagyon foglalkoztatnak ezek a dolgok, hogy egy bűntényt 10-20-30 év távlatából meg lehet-e még oldani. Sokszínű sorozat, érdekes ügyekkel.

2019.04.20 petraszab

Imádtam ezt a sorozatot. Annyira más volt minden rész, és talán megindítóbb is egy olyan ügy nyomozását végignézni, amiben évek óta bizonytalanság van.

2016.04.04 Annuska

Nagyon jó kis sorozat. Jó az alaptörténet, a részek is egészen egyediek. A zenék egészen kiválóan lettek megválogatva, plusz pont. Főszereplő hölgy kicsit visszavehetne a plasztikából mert kezd nagyon ijesztő lenni.

2019.02.26 vyctoria79

Ez egy igényes sorozat. Remekül bemutatja az letűnt múlt hangulatát, legyen az akár a'60-as évek Amerikája vagy a II.VH ideje. A nyomozás mellett, jó pszichológiai képet kapunk az egyes nyomozókról az évadok előre haladtával. A rendezők nem sajnálták... Több

2016.04.04 Gergely Varju

A témaválasztás sokszor egyedi látásmódot követel meg. Ráadásul egy döglött akta már nem lesz attól döglöttebb, hogy a sorozatban nincs "5 perces DNS teszt", az azonnal válaszoló adatbázisokra nem kell dramaturgiai okokból órákat várni, nem kell olya... Több

2016.08.22 Mliklós29

Izgalmas sorozat volt imádtam a részeket és ahogy ahogy össze volt állítva egy-egy rész. A zenék remekül lettek összeválogatva.