Copland

Copland

Cop Land

Álma azonban semmivé foszlik, amikor hősies önfeláldozással megvédi annak a nőnek az életét, akibe mindig is szerelmes volt. Hőstette ugyanis nem jár következmények nélkül - egyik fülére teljesen megsüketül, s így nem lehet teljes értékű járőr. Freddy… Több

Premier (HU): 1998.03.19.

2024.02.19 Schumy1

Nekem tetszett a történet, s a színészi játék is.

Egy igazán jól sikerült thriller, ami végig leköti az embert. Stallone itt egy érzékenyebb, emberibb, sebezhetőbb oldalát mutatja meg, ami nekem nagyon tetszik. De Niro és Keitel is fantasztikusan játszanak, de aki messze kimagaslik, az Ray Liotta, aki szerintem nem futotta be azt a karriert, amit megérdemelt volna.

2020.10.24 Filmdoki

Nosztalgiabomba

Sylvester Stallone neve hallatán javarészt a kemény, olykor buta akciófilmek jutnak eszünkbe, holott az olasz fenegyerek letett az asztalra jó pár kellemes alakítással átitatott darabot is pályája során. Ezt a sort erősíti – megjegyzem, elég masszíva... Teljes kritika

2016.05.22 Yosihiro

Remek film remek szereplőkkel. Stallone jót alakít de Robert De Niro is nagyon jó. A történet jól felépített és nyomon követhető. remek kikapcsolódás csak ajánlani tudom :)

2020.02.23 drg0602

Nagyon jó légkör, jó téma, jó szereplőkkel, szerintem nagyon jó film. Érdemes megnézni, ami biztos, hogy Niro, Liotta, Stallone is nagyon jó szerepel, de rajtuk kívül se okoz senki csalódást. Szuper, zseniális film!

Ray Liotta eredetileg Freddy Heflin seriff szerepét szerette volna eljátszani, ahogy Sylvester Stallone, Gary "Figgsy" Figgist alakította volna inkább. Szerző: rbernadett

Sylvester Stallone kb. 18 kg-t hízott a szerep kedvéért. Szerző: rbernadett

A film végén azért hangzik el, hogy a film csak kitalált történet, mert New York állam törvényei szerint illegális, ha egy New York-i rendőr New York állam területén kívül lakik. Szerző: rbernadett