Családi üzelmek (2013)

We're the Millers

Vélemények: Családi üzelmek (2013)

P   2019. 01. 27.

Beteg egy film. Nem kiemelkedő alkotás, de az utóbbi évek egyik legjobb vígjátéka, amit szívesen megnézek többször is. A "családon belüli" csókolózós jelenet az mindent vitt.

Nagy Zsolt   2019. 05. 21.

Mindenki egy igazi családra vágyik - még akkor is, ha azt nem tudja

V ennek ellenére élvezhető komédia, olyan csattanókkal, amelyek még, más filmekben, nem voltak unalomig ismételve. A címben leírtakkal foglalkozik.

Faarkaas   2015. 10. 28.

Realitást nélkülöző de kategóriájában jó vígjáték végig pörgős eseménnyel és belevaló színészekkel akik jól alakítanak. Sok köze nincs a valósághoz de összességében szórakoztató.

Bimbi   2015. 02. 10.

Egyszer meg lehet nézni, tényleg vannak benne jó poénok. Vicces, könnyed alkotás. Ha lájtos kikapcsolódásra vágysz, ajánlom.

zoll-e89   2015. 05. 30.

Vígjáték? Ez? De komolyan most ezzel mit akartak? Annyira nem találtam viccesnek, hogy az már siralmas. Próbáltak némi családi komédiát belecsempészni a filmbe sikertelenül. Nem nagyon tudtam elmosolyodni se rajta mert számomra annyira erőltetett poénokat próbáltak lenyomni a torkomon.

Peeves112   2015. 08. 07.

Fú, ha volt film, amit unalmasnak és feleslegesnek tartottam akkor az ez volt. Többre számítottam, de feleslegesen hisz semmit se adott. A történet is elég lapos és teljesen mást kaptam, mint amire vártam.

Dniel   2016. 02. 09.

Fergeteges vígjáték, kitűnő színészekkel és fantasztikusan jó történettel. Nagyon humoros és igényes film semmi kivetnivaló nincsen. Rendkívül pörgős és vicces, de nem erőltetett.

Telezsu   2016. 02. 14.

A színészek nem tartoznak a kedvenceim közé ezért mondanám inkább középszerű vígjátéknak. Összességében pörgős és cselekményes vígjáték de semmi extra.

Zsóka   2016. 04. 25.

Végignéztem...de nem érte meg igazából, nem nagyon jött be...kissé erőltetett...

Katalin21   2015. 11. 04.

Nagyon jó vígjáték, a sztori elvan találva a színészekkel együtt. Jennifer alkot a legjobban benne. Sokat nevettünk rajta. Családias, Rendesen Amerikai. :)

Miss_Murder   2016. 10. 27.

Fantasztikus vígjáték, elejétől a végéig imádtam. Életemben egyszer láttam, de nem utoljára, azt garantálom! :D Fergeteges poénok és beszólások tömkelegétől súlyos a film. David karaktere a legjobb benne, zseniálisan megformálta az őt alakító színész... több»

szabi17   2016. 02. 04.

Egyértelműen felül múlta az elvárásaimat ez a vígjáték és egy kifejezetten jól sikerült darabnak tartom. Több kifejezetten találó poén is színesíti a játékidőt amely a pörgős cselekménnyel teljes egészében a képernyő elé szegezett. A film által kital... több»

[email protected]   2015. 12. 29.

Maga a film szórakoztató és pörgős, csak Jennifer Anniston nem tartozik a kedvenceim közé, talán ezért nem fogott meg igazán. Egyébként humoros, akciódús vígjáték.

Macko   2016. 04. 19.

Szerintem ez egy kifejezetten gyengére sikerült vígjáték gyenge és lájtos poénokkal és nem sok mondanivalóval. Lapos a sztori is. A színészek alakítása is gyenge.

piaf023   2015. 03. 24.

Szórakoztató vígjáték. Valóban az. Egyszer nézhető, semmi extra nincs benne, Jennifer Aniston megint hozta a formáját, de a többi karaktert is nagyon jól kitalálták. Jó kis sztori, esti programnak kiváló.

laura2694   2015. 01. 28.

óriási fordulatok vannak benne, jól összeválogatott színészgárdával büszélkedhet a film, néhány jelenetet viszont szerintem felesleges volt beletenni. Ettől eltekintve nagyon szórakoztató

Zsu99   2015. 12. 09.

Voltak benne jó poénok és összességében szórakoztató film de azért nem száz százalék. Vannak benne sablonos jelenetek és túl sok újdonságot nem ad, Viszont a műfajhoz képest átlagnál jobb.

Bius   2015. 12. 09.

Szuper szórakoztató film volt.Rég nevettem ilyen sokat mint ezen a filmen.Jennifer és Jason együtt egyszerűen klasszak voltak mert mindketten vicces karakterek.Ez a fű csempészés is szórakoztató volt,főleg amikor Jennifer eljátszotta hogy a fű a gyereke sírtam:)

MissFortune   2019. 01. 02.

Egyik kedvenc vígjátékom. Nagyon jó a szereposztás. Igazi kalandos film, remek kikapcsolódást nyújt.

orlandooo   2017. 10. 06.

Nagyon jó..:D, többször nézős, valóban vicces és humoros vígjáték, mindenkinek ajánlott! :)

byebyepuppy   2016. 07. 31.

Jóféle vígjáték egy furcsa de simán megtörténhető történettel, rendezés , operatöri munka is teljesen rendben van, szereplők is pont olyan barmot játszanak amilyet ehhez a filmhez kell. Szerintem többször nézhetős darabról van szó, érdemes nem kihagyni!

mrstubbs   2015. 11. 26.

Az előzetes "megnézette" velem, de nagyot csalódtam benne. Miért van az, hogy ennyi poént csak káromkodással lehet eladni? Enélkül még élvezhetőbb lett volna

Hangus   2015. 12. 04.

Fantssztikus vígjáték.Jason egyszerűen király olyan klassz beszólásai vannak.Rengeteget tudtam nevetni a filmen és a végén a jóbarátok zene célzás Jennifernek szuper volt :)

Maszat   2015. 05. 12.

Idióta vígjáték a jobbik fajtából. Nem vártam tőle túl sokat, és talán éppen ezért pozitív csalódással távoztam a moziból. Szórakoztató, vidám, abszurd. Nem egy tipikus Jennifer Aniston-vígjáték, annál jobb. A színésznő kedvelőinek kötelező! Mindenki... több»

kamivagyok   2015. 02. 09.

Imádtam. Iszonyat vicces. Jó kis vígjáték, aki önfeledt szórakozásra vágyik, tegyen vele egy próbát, nem fogja megbánni.

dresizoli   2015. 03. 14.

Vigjatek kategoriajaban egy jol osszerakott film, lehet jokat nevrtni rajta. Maga a tortenet kicsit bugyuta, szerintem egy igazan jo vigjateknak a tortenete is teljesen ertelmes tud maradni, de megbocsajthato, mert ket kedvenc szineszem is jatdzik benne. :)

andy07   2015. 01. 25.

Jó kis esti film, a legjobb vígjáték :)

RockeerFerii   2016. 02. 14.

Kétszer néztem meg moziban, itthon meg vagy negyvenszer :D Tetszett nagyon.

levus02   2017. 02. 02.

Húúúú na ez igen, ezt többször végig néztem és az egészet végig nevettem :D Ekkora eszement filmet, régen látott a világ. De tényleg, nem állt másból a film mint hogy végignevettem az egészet, tele van poénokkal, ez egy igazi vígjáték. Ezt mindenkinek látnia kéne, szerintem :)

viraag   2015. 01. 25.

Nem kell az értelmet keresni benne, nem azért készült. Szórakoztat, és ez a célja.