A kezelés (2014)

De behandeling

A kezelés

Elkoo   2021. 01. 17.

Egyszer érdemes volt megnézni, de többször már biztos, hogy nem ülnék le elé. Számomra száraz, illetve vontatott volt az egész. Beteg egy film véleményem szerint.

Berto49   2017. 02. 14.

Mo Hayder angol krimiíró regénye alapján egy nagyon jó belga (flamand?) thriller. A pedofília áll a középpontban, egy olyan főfelügyelő nyomoz, akinek a testvére is áldozat lett húsz éve. A végső csavar megdöbbentő. Durván kemény film, de igen jó.

harnas1207   2018. 11. 29.

Ez egy nagyon sötét és nehéz film. A témája nagyon lehangoló és nem mindenki gyomra fogja bevenni. De egyszerűen zseniális, ahogy találgatunk ki lehet az elkövető, de a film nem árul el többet, mint amit a rendőrök tudnak. Külön jó pont, hogy érződik... több»

indingo   2017. 04. 17.

Ezekben a "nemamerikai" filmekben van valami más, ami miatt izgalmasabbak nekem, mint az amcsi filmek. Nagyon beteg a története, de tetszett.

hsanya182   2015. 12. 23.

Kicsit száraz, izgalmas, végig fent tudja tartani a figyelemet ez a nyomozós KRIMI. Kis csavar van a végén, én pl. nem találtam ki, ki lehet az egész mögött... Olyan mint a "Nyomtalanul" vagy még a "Hidden Face - (Amíg alszol)" spanyol thillerre hasonlít kicsit :) Egyszernézős, de egy esti feszkós film hiányát betölti :)

Bogi87   2016. 05. 27.

Nagyon izgalmas, feszült thriller, imádtam.

VvV   2016. 05. 10.

Remek film volt, egy perc unalom nincs benne. Kicsit beteg, de szerethető.

Bátran tudom ajánlani mindenkinek, aki szereti az európai thrillerek hangulatát. több»