86% 2094 szavazat

Démonok között

The Conjuring

2015.06.22 ElfRider

Nagyon sok filmben szerepel ez a téma, hogy valakit megszáll a démon. A Conjuring egy új fajta szinten, nagyon jó minőségben tudja bemutatni ezt. Színvonalas alkotás, nem csak egy összecsapott tucatfilm.

2015.06.16 cunci

Nem bírom a horror filmeket, de mégis megnéztem. Majdnem összef….am magamat jó párszor rajta. Azt hittem lightosabb lesz. Sokszor csak az ujjaim között lestem ki. Amúgy tetszett, ebben a műfajban szerintem tökéletes.

2017.09.26 koba1996

Remek film, az ilyen filmeket magába foglaló univerzum talán legjobb darabja. Ugye a legjobb benne, hogy valós sztori alapján készült, igazi feljegyzéseken alapszik, szóval egy plusz borzongás is végigfuthat az ember hátán, mikor ez eszébe jut.

2017.03.01 Hercegno

Nem volt rossz, de nekem valahogy nem tetszett. Ha horrort nézek, akkor azt szeretem végigrettegni és várom, hogy megijesszen a film. Ez azonban nem tudott.

2017.05.02 Wolowitz

Ritkán adok pozitív véleményt horror filmre de erre muszáj. Fantasztikus lett tele van ijesztő és feszült pillanattal. Vera Farmiga kiválóan hozza a szerepét és minden horror kedvelőt a képernyő elé ragaszt ezzel az alkotással.

2016.04.29 ukla

Nagyon félelmetes alkotás amit mindenkinek ajánlok aki szereti az igazi tömény horrort és persze James Wan filmjeit.Kiszámíthatlan fordulatokkal teli sötét és keveset mutat de a lényeget.A főhősök mármint a két szellemvadász nagyszerü párost alkot.

2015.06.16 Miss Rika

Vera Farmiga hihetetlen jó színésznő szerintem. Persze az ilyen filmeknél szeretik kijátszani a "megtörtént" kártyát ez azért nem olyan rossz húzás. Hisz mindig ott motoszkál, hogy mi van ha...? Nos nekem tetszett ez a film és horrorra én ritkán akasztok ilyen jelzőt.

2016.08.25 Emma109

Nagyon jól összerakott igazi horror. A műfaj rajongóinak kötelező!

2015.06.29 macikutya

Nekem egy kicsit csalódás volt, ismét beigazolódott, hogy ami trailer alapján nagyon jónak néz ki az lehet, hogy nem lesz annyira jó. Ennél is ez történt...az alap koncepció tetszett, de nem közelíti meg James Wan másik ilyen rendezését, az INSIDIOUS-t szerintem...de ettől függetlenül csak ajánlani tudom, mert jó fim.

2015.06.01 *tünde

Nagyon jó, ijesztő film. Végig parázza az ember. Talán mondhatom, hogy számomra a legjobb horrorok közé tartozik!

2015.05.06 Szeky

Sose voltam oda a horror filmekért, igaz Jason Voorhees, meg Freddy Krueger fiatalabb koromban egyszer-kétszer rám hozta a frászt. Vagy olyan is volt, hogy nem tudtam aludni, miután megnéztem a Blair Witch Project-et. Manapság viszont teljesen máshog... Több

2017.04.22 jozsagabri

Hátborzongató horror-thriller, látványos és fordulatos jelenetekkel, karakterekkel, nagyszerű színészekkel. Moziban igazi élmény. Érdemes megnézni, átlagon felüli.

2015.06.30 bigi

Eredetiség nincs benne, sőt az összes szellemházas, démon által megszállós, kislányos horrorfilm sablonja köszön vissza a történetben, de amitől mégis működik az az, hogy ezeket képes úgy elénk rakni, hogy ne idegesítenek minket. Remek a kamerakezelé... Több

2016.08.19 Macika

Nagyon eredeti a film és hozza azt amit a kategóriától elvártam. Izgalmas és végig leköti a nézőt. Magával ragadó, különleges hangulatú hátborzongató film!