Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Démonok között (2013)

biuska654321   2020. 05. 08.

Még lehetne gy picit durvább is

Nagyon jó film.Egyik kedvenc filmem a Démonok között jól el van készitve a film gratulálok a rendezönek. Ennél jobb filmet nem lehetett volna elkésziteni.Igaz hogy többször megijettem de szerintem ettöl jó egy horror film s nem attól hogy nézük s , semmi érdekes nincs benne.Szerettem ezt a filmet sok barátnömnek ajánlottam a filmet

Márton   2019. 02. 11.

Követendő példa lett mára a Démonok között

Kimondottan jó filmnek tartom a 2013-ban napvilágot látott Démonok között című filmet, amire úgy is gondolhatnak a mai horrorfilmek gyártásánál, mint egyfajta követendő példaként! Hisz azon kívül hogy a film rendezője James Wan elég nagy odafigyeléssel követte a régi vágású kísértetfilmekre jellemző tulajdonságokat, mégis képes volt egyfajta új színezetet adni eme zsánernek és ezt elsősorban a film hangulatában kell keresni! Az hogy az atmoszféra teremtése kellőképp jól működött, nem nagy meglepetés, hisz a rendező a korábbi filmjeivel (Fűrész vagy az Insidious) ezt már bizonyította hogy igencsak ért ehhez, viszont azt a fajta hangulatot amit áraszt magából a Démonok között, eddig nem nagyon... több»

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Mindenki várta már ezt a filmet, de számomra nagy csalódás volt. Egyszer meg lehet nézni, de aki a stílus kedvelője és van benne egy kis spiritualitás az nem sorolja a legnagyobbak közé semmiképp.

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 01. 30.

A mi generációnk egyik legjobbja!

Iszonyatosan jól megrendezett és legtöbbször ijesztőre sikerült horror. A saját műfajában a legjobbak között van, pláne, hogy a 2000-es években nem igazán sikerült kiemelkedő horror filmet rendezni és írni, de őt eltalálták. A kedvenc horror színészem Patrick Wilson is nagyon jól játszotta a karakterét, valamint maga a story és a cselekmények is nagyon jók voltak. Volt egy két úgy mond váratlan jelenet, amikor a néző már az várja és tudja is mi fog történni, ahogy a legtöbb horror filmben alakul, de itt sikerült változtatni a felálláson. A legjobb az egészben, hogy egy olyan karaktert alkottak a rendőr személyében aki szkeptikusként állt az egész történet mellett, de később természetesen változott a véleménye. Sok apró dolog miatt tudok és tudnék még pozitívumot írni. Nekem a kedvenceim között van ez az alkotás.

indingo   2017. 10. 25.

A sorozat legjobban sikerült része. A történet előrehaladtával egyre kíváncsibb lesz a néző. Ízlésesre csinálták meg a filmet, nem éreztem erőltetettnek a dolgokat.

Deku   2017. 07. 17.

Végre egy igazán patent kis horror film amin tényleg lehet félni is. Ezt már igazán kellett. A legjobbak között tartom számon ebben a kategóriában. Ajánlom a horror kedvelőinek.

NGN   2020. 01. 17.

Erős atmoszféra, parás részek és remek színészek. Az utóbbi évek legerősebb horrorja az biztos. A történet is elég jól össze van rakva.

Norbi   2018. 07. 09.

Mindig is szerettem azokat a horrorfilmeket , amik nem a felesleges vérontásról, öldöklésről szólnak. Ez ilyen volt, és ettől l függetlenül jó, nagyon jó,de nem volt olyan durva mint amire vártam .

TomÁcs   2018. 04. 20.

Kicsit volt egy dokumentum film beütése, ami igazából nem zavart. Szerencsére nem akart nagyon elvont és túlzó lenni, csak apró történések voltak benne.

VvV   2018. 12. 01.

tetszett a film, bár a valóságalapját megkérdőjelezem. A főszereplők hitelesek voltak, Vera amúgy is az egyik kedvencem.

MKristijan   2016. 11. 14.

Kedvenc horrorok listáján szerepel, bár nekem a második jobban tetszett, ez a rész is igazán a helyén van. Ha horrort kerestek ebben nem csalódtok :)

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Érdekes film. Vera Farmiga a Bates Motel óta az egyik kedvencem, tetszett a játéka. A történet eléggé különös, főleg annak jegyében. hogy valós szereplőkről szól.

harnas1207   2018. 11. 21.

A démonok között univerzum részei igen hullámzó minőségűek. Maga az ötlet nagyon jó, tetszik, hogy tudják mivel állnak szemben és nem 100 percnyi őrült sikoltozást kapunk. Azonban szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni a filmből. A mozinak van "igaz története" is, amit érdekes elolvasni, de fenntartásokkal kell kezelni.

hsanya182   2015. 09. 29.

Nem sok horrorfilmet szoktam nézni, voltak benne elég PARÁZÓS részek, de a végefele már szinte horrorkomédia lett belőle, de megérte látni! Teccett, hogy a történet le tudta kötni a figyelmemet. Este sötétben érdemes nézni. Valós történetet dolgoz fel. :)

Dodi   2015. 06. 10.

Bevallom nem nagyon akartam megnézni, mert én nem szeretem a horrort. De alapján véve nem egy rossz film, érdemes megnézni. Azért is jó volt, mert nem véres, nem ilyen kamu kitalált szörnyek vannak benne. Igazi szellemek, démonok voltak benne, izgalmas is volt, meglehetett rajta ijedni.

sabnock666   2018. 03. 15.

Végre megérkezett...hiányzott már egy ilyen jól összerakott, szépen felépített kis film...amin persze ha kell megijedünk, ha kell csodálkozunk, de mindenesetre figyelünk. Élveztem minden percét, jó kis mozi!!! A színészek is fantasztikusak, és a rendezés is kiváló.Kötelező darab.

czerik   2018. 07. 17.

Nagyon jó horror. Élvezhető, és egy hátborzongató dolog köré van építve. Tökéletes film. Ajánlom mindenkinek.

Bizsu82   2018. 08. 15.

Átlaghoz képest színvonalasabb horrorfilm. Hozza azt amit a kategóriától elvártam. Izgalmas és magával ragadó, borzongtam a filmen. A szereplők karaktere megfelelő a műfajhoz.

Timcsi   2019. 04. 01.

Drága Vera, hol voltál eddig? Remek és a végtelenségig izgalmas film.

petraszab   2019. 05. 15.

Remek film, pedig nem vagyok a téma kedvelője. Izgalmas, helyenként félelmetes és lendületes történet.

SzFa   2017. 09. 17.

A film elvileg valós történet alapján zajlik, már attól is izgalmas. Emlékezetes horror jelentei vannak. Megéri megnézni, főként este sötétben. Kellően ijesztő volt, a színészeket is szerettem.

elekm90   2020. 03. 04.

Kiváló horror, nekem az utóbbi évek mainstream horrorjai a közül a kedvencem. A sztorija is erős, jumpscare-ekből is akad bőven és tele van erős jelenettel/ötletes megoldással. Emellett nagyon szimpatikus Ed és Lorraine Warren karaktere, Patrick Wilson és Vera Farmiga között remekül működik a kémia. 9/10

rainman   2017. 10. 20.

A horror nem a zsánerem egy ideje, de ez azért jóval több egy tucathorrornál! Vannak benne élettel megtöltött szereplők, nem csak statiszták a halálhoz. Vannak benne nagyszerűen megkomponált beállítások. Vannak benne az érzékekre maximálisan ható ijesztő jelenetek. A 70-es évekbeli körítés pedig még inkább emel az összképen. Egy jól összerakott, tartalmas horror.

kissjanos21   2016. 01. 06.

Szerintem nagyszerű film, az egyik legjobb horror, amit életemben láttam. Egyedül néztem és bizony féltem, sok jelenetnél rázott ki a hideg és borzongtam rendesen. Tetszett, hogy egyszerű, de hatásos jelenetekkel dolgozott, hogy úgy volt ijesztő, hogy nem folytak a belek és nem ömlött a vér. A para nagyon jól volt adagolva, remek film.

Nagyonjóképű   2020. 02. 25.

A kedvenc részem a sorozatból. Végig fenntartja a feszültséget, leköti a figyelmet, kellően félelmetes. Egyszóval a démonos filmek koronázatlan királya az alkotás.

Loborg   2016. 04. 25.

Az utóbbi évek legjobb horrorja, nem hiába ezzel a "címmel" hirdették a filmet folyamatosan, mondjuk, ellenfele nem is nagyon volt mostanság, az tény. Most arra vagyok kíváncsi, hogy a folytatás el lesz-e csépelve.

czigler.nora   2017. 07. 28.

Én ettől a filmtől napokig nem aludtam, a lábam még véletlenül se lóghatott ki a takaró alól :D utóbbi idők egyik legjobb, legrémisztőbb a kategóriában.

moov18   2016. 03. 06.

A lelket is kirémiszti a nézőből

Az utóbbi évek egyik legrémisztőbb filmjét láthattam. Jó néhány alkalommal kiijesztette belőlem még a lelket is. Fülhallgatóval, teljes hangerővel abszolút hatásos volt. Tökéletesen megteremti a feszült légkört, a film atmoszférája meglehetősen nyomasztó. Egyszerre felkavaró, egyszerre drámai. A színészi játékra sem lehet panasz, mindenki hozza azt a szintet amit kellett. A kortárs kísértethistória egyik kiemelkedő gyöngyszeme a Démonok között. Profi forgatókönyv, kidolgozott párbeszédek és karakterek, tökéletes színészi játék illetve rendezés jellemzi. Már alig várom a második részt, amelynek már az előzetese önmagába véve megrázó és rémisztő. Kíváncsian várom, hogy jelen részhez képest mit... több»

vivikejencikelara   2017. 05. 29.

Nem mondanám a nehezen emészthető filmnek. Van pár ijesztő rész benne de sajnos viccesnek is mondanám pár jelenetét. Nem igaz történet alapján dolgozták fel, ha pedig mégis akkor kissé elrontották.

jencike1985   2017. 06. 01.

Átlagosnál semmivel nem több. Talán én vártam túl sokat a filmtől. Előzetesek alapján nagyon tetszett és vártam, hogy lássam de sajnos nem azt kaptam amit vártam. Sokszor már szinte vicces nem ijesztő.