87% 2092 szavazat

Démonok között

The Conjuring

2024.03.05 SzimikeésBéci

Zseniális horror! Libabőr felsőfokon a képi világa, illetve az effektek zseniálisan illeszkednek egymáshoz, ami miatt garantált a rettegés. Több ilyen filmet el bírnánk viselni.

2019.02.11 Márton

a nap véleménye

Követendő példa lett mára a Démonok között

Kimondottan jó filmnek tartom a 2013-ban napvilágot látott Démonok között című filmet, amire úgy is gondolhatnak a mai horrorfilmek gyártásánál, mint egyfajta követendő példaként! Hisz azon kívül hogy a film rendezője James Wan elég nagy odafigyeléss... Teljes kritika

Végre megérkezett...hiányzott már egy ilyen jól összerakott, szépen felépített kis film...amin persze ha kell megijedünk, ha kell csodálkozunk, de mindenesetre figyelünk. Élveztem minden percét, jó kis mozi!!! A színészek is fantasztikusak, és a rendezés is kiváló.Kötelező darab.

2015.01.23 mamiéstöti2

Mindenki várta már ezt a filmet, de számomra nagy csalódás volt. Egyszer meg lehet nézni, de aki a stílus kedvelője és van benne egy kis spiritualitás az nem sorolja a legnagyobbak közé semmiképp.

2017.07.17 Deku

Végre egy igazán patent kis horror film amin tényleg lehet félni is. Ezt már igazán kellett. A legjobbak között tartom számon ebben a kategóriában. Ajánlom a horror kedvelőinek.

2019.01.30 Laca//Ho/rr/oR//

A mi generációnk egyik legjobbja!

Iszonyatosan jól megrendezett és legtöbbször ijesztőre sikerült horror. A saját műfajában a legjobbak között van, pláne, hogy a 2000-es években nem igazán sikerült kiemelkedő horror filmet rendezni és írni, de őt eltalálták. A kedvenc horror színészem Patrick Wilson is nagyon jól játszotta a karakterét, valamint maga a story és a cselekmények is nagyon jók voltak. Volt egy két úgy mond váratlan jelenet, amikor a néző már az várja és tudja is mi fog történni, ahogy a legtöbb horror filmben alakul, de itt sikerült változtatni a felálláson. A legjobb az egészben, hogy egy olyan karaktert alkottak a rendőr személyében aki szkeptikusként állt az egész történet mellett, de később természetesen változott a véleménye. Sok apró dolog miatt tudok és tudnék még pozitívumot írni. Nekem a kedvenceim között van ez az alkotás.

2017.10.25 indingo

A sorozat legjobban sikerült része. A történet előrehaladtával egyre kíváncsibb lesz a néző. Ízlésesre csinálták meg a filmet, nem éreztem erőltetettnek a dolgokat.

2021.07.01 dailyfilmsan

Bármikor meg tudom nézni, és minden egyes láttamozás után van valami amivel rám tudja hozni a frászt. Még akkor is, ha tudom mi, mi után következik. Nagyon jól megcsinált film, ami jól játszik a hangokkal, és a szereplői is átélik szintén azt a frászt, amit előadnak. A horror kategória itt kezdődik.

2015.10.18 kabel

Ez egy közhelyes horror film a jobb fajtából...Nem jobb sokkal mint más hasonló jellegű filmek, de nem is egy unalom megnézni. Közel sem olyan jó, mint mondjuk a Babadock vagy az It Follows, azt azért meg kell említeni.

2022.11.05 Crystaldeer

A legjobb!

Azt a mindenit! Kerestem valami jó horrort, de mondjuk igazából egy lightosabb thriller fajtát, és így találtam erre a filmre rá a legjobb értékelésű horror filmek között, bár mikor megtudtam, hogy Netflix gyártotta, akkor kicsit kezdtem kételkedni, hogy biztos olyan jó lesz ez? És basszus igen! Bár a Netflix talán kicsit elvitte az elejét egy családi kalandfilm irányába, de aztán jött a bizonyos váltás - az a bizonyos "na most kezdődik feeling"-, és akkor bamm, nagyon betalált nálam ez a film. Egyszerűen szuper jó volt! Nekem mondjuk személyes tapasztalatom is van a szellemekkel, szóval eléggé megfognak az ilyen jellegű filmek, de azt hiszem ebben a témában kevés ilyen jó film van. Nagyon tetszett a film végén bejátszott valós dokumentumok. Nem is tudok többet mondani, csak nézzétek meg, mert imádni fogjátok!

2023.06.14 Erik Csok

A modernkori horrorok királya!

Emlékszem, mikor megnéztem, elképesztően tetszett. Az a fajta horrorfilm, ami meg tudja ijeszteni az embert, ráadásul a jelenetek sem könnyedek. Mindamellett az is rá tesz még egy lapáttal, hogy igaz történeten alapul, ami jobban belegondolva elég durva. James Wan remek rendezése ez a film, két remek színésszel, kemény hangulattal és misztikummal. Szerintem érthető, hogy ezt mondják az utóbbi idők legijesztőbb horrorfilmjének, és tényleg az, bár, ha őszinte akarok lenni, a második rész egy kicsit ijesztőbb, vagyis én azon meg tudtam ijedni, ezen viszont nem. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne lenne egy félelmetes és egyben jó film, mert az. Szerintem maga a cselekmény és annak a helyszíne is telitalálat.

2020.03.04 elekm90

Kiváló horror, nekem az utóbbi évek mainstream horrorjai a közül a kedvencem. A sztorija is erős, jumpscare-ekből is akad bőven és tele van erős jelenettel/ötletes megoldással. Emellett nagyon szimpatikus Ed és Lorraine Warren karaktere, Patrick Wilson és Vera Farmiga között remekül működik a kémia. 9/10

2018.11.21 harnas1207

A démonok között univerzum részei igen hullámzó minőségűek. Maga az ötlet nagyon jó, tetszik, hogy tudják mivel állnak szemben és nem 100 percnyi őrült sikoltozást kapunk. Azonban szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni a filmből. A mozina... Több

2017.10.21 Bazzzsi

Érdekes film. Vera Farmiga a Bates Motel óta az egyik kedvencem, tetszett a játéka. A történet eléggé különös, főleg annak jegyében. hogy valós szereplőkről szól.