86% 2094 szavazat

Démonok között

The Conjuring

2017.09.17 SzFa

A film elvileg valós történet alapján zajlik, már attól is izgalmas. Emlékezetes horror jelentei vannak. Megéri megnézni, főként este sötétben. Kellően ijesztő volt, a színészeket is szerettem.

2021.10.30 HanGa

Hátborzongató történet. Izgalmas és kiszámíthatatlan. Nem a megszokott, a témájában az egyik legjobb.

2020.10.25 belavagyok

Izgalmas és misztikus film, ami nem csak a hanghatásokkal játszik, hanem van mögötte valós történet is.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó horror. Élvezhető, és egy hátborzongató dolog köré van építve. Tökéletes film. Ajánlom mindenkinek.

2021.06.29 Kósa Bence

Az egyik legjobb horror. A részben egy valós történetet bemutató film levett a lábamról. Ed Warren és felesége a valóságban is a paranormális tevékenységeknek szentelték az életüket. Ha szereted a horrort, akkor ez neked való.

2016.03.06 moov18

A lelket is kirémiszti a nézőből

Az utóbbi évek egyik legrémisztőbb filmjét láthattam. Jó néhány alkalommal kiijesztette belőlem még a lelket is. Fülhallgatóval, teljes hangerővel abszolút hatásos volt. Tökéletesen megteremti a feszült légkört, a film atmoszférája meglehetősen nyoma... Teljes kritika

2016.04.25 Loborg

Az utóbbi évek legjobb horrorja, nem hiába ezzel a "címmel" hirdették a filmet folyamatosan, mondjuk, ellenfele nem is nagyon volt mostanság, az tény. Most arra vagyok kíváncsi, hogy a folytatás el lesz-e csépelve.

2017.05.29 vivikejencikelara

Nem mondanám a nehezen emészthető filmnek. Van pár ijesztő rész benne de sajnos viccesnek is mondanám pár jelenetét. Nem igaz történet alapján dolgozták fel, ha pedig mégis akkor kissé elrontották.

2017.07.28 czigler.nora

Én ettől a filmtől napokig nem aludtam, a lábam még véletlenül se lóghatott ki a takaró alól :D utóbbi idők egyik legjobb, legrémisztőbb a kategóriában.

2023.11.05 CsakEgyCsajszi

10/10 horror. Feszültség a köbön, legalább 5x kirázott az a bizonyos hideg. Nagyon szeretem, a színészi alakítás, a helyszín, az egész tényleg 100%. Aki borzongást akar, aki látni szeretne egy normális horrort, annak ajánlom szívből...

2018.11.09 iq.csabi

A sztori jó az atmoszféra teremtés is sikerült, egy igazi horror. Nagyon tetszett!

2017.06.01 jencike1985

Átlagosnál semmivel nem több. Talán én vártam túl sokat a filmtől. Előzetesek alapján nagyon tetszett és vártam, hogy lássam de sajnos nem azt kaptam amit vártam. Sokszor már szinte vicces nem ijesztő.

2020.10.19 Kanyi

nagyon izgalmas es ijeszto horror moziba anno alig tudtam vegig nezni

2016.08.08 Evcsi95

Ha úgy kezdődik a film, hogy igaz történet alapján készült, én már menekülnék is ki a szobából. Ennél a filmnél elhittem, hogy lehet valóság alapja. Nagyon sokszor hozta rám a frászt. Nem csodálom, hogy folytatták.