86% 2094 szavazat

Démonok között

The Conjuring

2018.04.20 TomÁcs

Kicsit volt egy dokumentum film beütése, ami igazából nem zavart. Szerencsére nem akart nagyon elvont és túlzó lenni, csak apró történések voltak benne.

2020.11.03 Ildikó Bacskai

Igényes, misztikus

Abszolút nem erőltetett, izgalmas, látványos horror.

2018.12.01 VvV

tetszett a film, bár a valóságalapját megkérdőjelezem. A főszereplők hitelesek voltak, Vera amúgy is az egyik kedvencem.

2015.09.29 hsanya182

Nem sok horrorfilmet szoktam nézni, voltak benne elég PARÁZÓS részek, de a végefele már szinte horrorkomédia lett belőle, de megérte látni! Teccett, hogy a történet le tudta kötni a figyelmemet. Este sötétben érdemes nézni. Valós történetet dolgoz fel. :)

2020.02.23 drg0602

Nagyon jó és nyomasztó légkör, zseniális színészi teljesítmények, jó végjáték. Egyik legjobb démonos horror film amit láttam. Zseniális alkotás.

2018.07.09 Norbi

Mindig is szerettem azokat a horrorfilmeket , amik nem a felesleges vérontásról, öldöklésről szólnak. Ez ilyen volt, és ettől l függetlenül jó, nagyon jó,de nem volt olyan durva mint amire vártam .

2016.11.14 MKristijan

Kedvenc horrorok listáján szerepel, bár nekem a második jobban tetszett, ez a rész is igazán a helyén van. Ha horrort kerestek ebben nem csalódtok :)

2015.06.10 Dodi

Bevallom nem nagyon akartam megnézni, mert én nem szeretem a horrort. De alapján véve nem egy rossz film, érdemes megnézni. Azért is jó volt, mert nem véres, nem ilyen kamu kitalált szörnyek vannak benne. Igazi szellemek, démonok voltak benne, izgalmas is volt, meglehetett rajta ijedni.

2017.10.20 rainman

A horror nem a zsánerem egy ideje, de ez azért jóval több egy tucathorrornál! Vannak benne élettel megtöltött szereplők, nem csak statiszták a halálhoz. Vannak benne nagyszerűen megkomponált beállítások. Vannak benne az érzékekre maximálisan ható ije... Több

2020.10.12 jfruzsi97

Mondhatni az eddigi legjobb horror film amit láttam. Elég sokat láttam és nem tudták megütni sajnos ezt a szintet se.Jó sztorival, borzongással, a film környezete első perctől megfogja az embert. Aki hisz a démonokban és tart tőlük lehet nem alszik utána..

2019.04.01 Timcsi

Drága Vera, hol voltál eddig? Remek és a végtelenségig izgalmas film.

2019.05.15 petraszab

Remek film, pedig nem vagyok a téma kedvelője. Izgalmas, helyenként félelmetes és lendületes történet.

2021.05.12 Di Canio

Mitől olyan jó film ez? Talán attól, hogy elég valóságosnak tűnik, és nem a gagyi fajta, mint a hasonló stílusúak elég nagy része.

2018.08.15 Bizsu82

Átlaghoz képest színvonalasabb horrorfilm. Hozza azt amit a kategóriától elvártam. Izgalmas és magával ragadó, borzongtam a filmen. A szereplők karaktere megfelelő a műfajhoz.