86% 2095 szavazat

Démonok között

The Conjuring

2022.03.10 Dinácska

Itt minden működik, nagyon jó volt az összhang, mindenki odatette magát rendesen és a rendező is ért hozzá, hogyan kell feszültséget teremteni. Maga a sztori lerágott csont, viszont a rendezőnek sikerült megmutatnia, hogy egy jól ismert, unalomig ism... Több

2015.08.07 Siriusalias

Nagyon jó horror film, szerencsére manapság erre a témára is időt fordítanak és figyelmet is. Ha egy kis éjszakai félelemre vágysz akkor nem fogsz csalódni benne, fel fogja benned ébreszteni az ilyen jellegű vágyaidat, a története nem egyedülálló de jól ki van találva. Ajánlom!

2015.05.28 *bella

A bemutatója alapján nem tűnt olyan jónak, mint amit a film nyújtott. Nagyon jó, ijesztő film. Végig parázza az ember. Talán mondhatom, hogy számomra a legjobb horrorok közé tartozik!

2015.10.11 Alexa

Az utóbbi idők legfélelmetesebb horrorfilmje szerintem. Főleg ha belegondolok, hogy igaz történetet dolgoz fel. Én hiszek az ilyesmiben, így eléggé frászt kaptam tőle. Abszolút nem az egyszer nézős kategória.

2016.08.01 Fanni11

Nagyon eredeti a film es elérte a hatást nálam!!! A stilus kedveloinek bartan ajanlom, nem fog csalodast kelteni.

2015.10.02 hawaiipizza

Néhány röhejes jelenetet eltekintve, egy nagyon jól működő horror. Bár őszintén, az Insidious mellett sok újat nem nyújt, nagyjából hasonló megoldásokkal él.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Manapság sok filmet úgy akarnak eladni, hogy az megtörtént események alapján készült. Ezt is. Akárhogy is ez egy remek kis horrorfilm lett, ötletes ijesztgetős jelenetekkel, remek színészi alakításokkal. Kihagyhatatlan remekmű!

2016.05.07 Garadi

A modern horror megteremtöje szerintem. Mostanában rengeteg borzasztó horror film érkezett, és érkezik is, de ez a film volt az elsö az utóbbi években, ami nagyon tetszett, és egyre több film követi a példáját. Pár évvel késöbb ezt is majd olyan klasszikusokkal együtt emlegetjük, mint az Ördögűzö vagy Péntek 13.

2015.05.30 zoll-e89

Nos horror filmekben nem bővelkedünk olyanokban mostanság ami ténylegesen hátborzongató és még értelmes története is van. Ez pont ilyen film. Meg van benne az amitől megborzong a néző és nem is kap egy túl klisés nevetséges úgy mond "paródiát". Bőven 4/5-ös.

2015.05.20 Sissy

Eléggé besz.ratós film! Jó a történet, bár a végére egyre inkább kiszámítható. De nekem nagyon tetszett. Szerintem IMDB-n nagyon lepontozták. Jók a hanghatások, a szereplők. Lehet rajta félni.

2016.09.11 Miss_Murder

Őszintén szólva bennem nem hagyott maradandó nyomot ez a film. Pedig 2x megnéztem. Nem, egyszerűen nem tetszett. Pedig nem rossz film, de engem annyira nem tudott lekötni, mint másokat. Ed és Lorraine Warren karaktere viszont zseniális. Nagyon jó szí... Több

2015.02.24 evaka3355

Nagyon jó film.Érdekes a történet. Hátborzongató, nagyon jó történet. A színészek is nagyon jók a filmben. Szeretem az ilyen jellegű filmeket. Ajánlani tudom azoknak akik szeretik a rémisztő dolgokat, ez garantáltan a frászt hozza majd rájuk.

2016.06.12 klaudia4469

Bombasztikus! Szerettem a filmet, eléggé ijesztőre sikeredett (számomra), majd magam alá sz*rtam :D A történe nagyon tetszik, okosan fel van építve, és amit legfőképpen kiemelnék, a legtöbb horror filmben vannak ilyen hibák, hogy beindítják az autót,... Több

2019.01.02 MissFortune

Nekem tetszett, főleg hogy párommal nagyon jól lehet horrort nézni.. Folyton ijesztget.:D Na, de visszatérve, szerintem jól sikerült.