Django elszabadul

Django Unchained

2015.02.07 vadam1996

Tarantino ismét megcsinálta! Nagyon jó minden benne, sőt amikor megjelenik szétröhögtem magam. Nagyon szórakoztató, a szereplő válogatás is remek. 5/5

2015.02.19 petrad1

zseniális!! kb 5x láttam.Óriási szereposztás, nagyszerű alakítások, kovbojfilm kicsit másként, ajánlom mindenkinek! Tarantino az egyik legszórakoztatóbb rendező, mindig meg tud lepni valamivel, és a Django is telitalálat volt.

2015.01.30 Slashbácsi

Zseniális Tarantinotól egy újabb fejezet a Brygantik után még egy ilyen fergeteges történettel ,zenével és karakterekkel és vérfürdővel teli film Kötelező

2015.03.21 J.Hunt

Tarantinótól ismét kapunk egy jó filmet. Sok vér jó történet. A film hossza fel sem tűnt nekem, annyira nézette magát. Csak ajánlani tudom a filmet!

2015.02.19 wimate

Tarantino is elszabadult.. ismét. Az eredmény pedig egy élvezetes film. Waltzról meg annyit, hogy zseniális színész.

2015.03.06 Norr91

Én annyira nem szeretem a rabszolgaságról szóló filmeket, még ha tudom is hogy jó, és mikor megnéztem ezt a filmet, akkor nagyon pozitívan csalódtam. Di Caprio is megint megmutatta egy újabb arcát, bár ez nem meglepetés már.

2015.04.01 santa3991

Többször láttam a filmet, a közepe felé kissé vontatottá válik, de a végén ismét tetőfokára hágnak az izgalmak. Tarantino megint nagyszerűt alkotott :D

2015.04.23 tom1462

Hozta a formáját. Kicsit túlzó akció jelenetekkel operál de az a film baja hogy tele van tűzdelve vontatott időhúzó részekkel. Maga a film jóra sikerül.

2016.06.24 tüzifa

Ez egy tipikus Tarantino film, átlagos történettel, remekül kidolgozott karakterekkel és jó sok erőszakos jelenettel. Dicaprionak én szívem szerint oszkárt adtam volna ezért a játékért. Hihetetlenül jól alakítja az utálatos, tenyérbemászó, aljas gaze... Több

2016.10.09 Sztyúi

A Djangóban minden benne van, amit egy Tarantino filmtől várhatunk. Ez egy tökéletes zsánerparódia, annak minden jellemzőjével együtt, ehhez pedig csak hozzájönnek a kiváló alakítások és Q.T. egyedülálló fekete humora. Ha viszont összevetem a rendez... Több

2020.01.22 TeeRPaaK

Masterpiece

2015.08.01 N_M

A film legerősebb vonásai a hangulat, a színészi játék, a karakterek és a párbeszédek. Színvonalas, humoros magával ragadó rendezés!

2015.02.26 Tomy

Nem egy kihagyhatatlan film! Én kedvelem Tarantino filmjeit de ez nem egy nagy durranás. Az alakítások nem voltak rosszak, de történet valahogy nem vett le a lábamról.

2015.01.23 vollai94

QT a.k.a. Quentin Tarantino egy filmőrült állat. Nem hiába nézte rongyosra a filmeket a tékában,ahol dolgozott. Scorsesse,Rodriguez mellett ő a másik rendező,aki szereti a filmeket,nemcsak a vagyon gyarapitás céljából alkotnak. A Django elszabadul eg... Több