Django elszabadul

Django Unchained

2014.12.29 mártilány

Tarantino nem tartozik a kedvenceim közé, bár a Ponyvaregényt és a Becstelen brigantykat szerettem, a Django azonban szerintem nagyon túlértékelt alkotás. Nincs benne karakterfejlődés, indokolatlanul hosszú, egyedül Leonardo DiCaprio játéka húzza val... Több

2015.03.31 edoka

Nagyon jó film Leo megint elvitte a prímet mindenki előtt. A végén amikor már a falról is a vér folyt azt már kicsit soknak tartottam dehát Tarantino az Tarantino.

2015.03.10 Cohle656

A ponyvaregény utáni legjobb filmje Tarantinonak. Többször is érdemes lehet megnézni, engem 4szer is lekötött, annyira jó film. Színészi alakítások is hatalmasak és a párbeszédek meg a sztori is.

2015.02.23 norbyyyyy2344

Nagyon jól elkészített film, jól ábrázolják Django történetét, Tarantino talán legjobb filmje! Szerintem nagyon szórakoztató, ás a zseniális alakításokról ne is beszéljünk...

2015.02.07 Bergen

Imádom, nagyon. De ne feledjük, hogy idén jön az újabb tarantino film, ami a hírek szerint tipikusan western lesz, (pl.: postakocsirablás meg ilyenek) Visszatérve a filmre, remek sztori, nagyszerű alakítások, úgy jó, ahogy van!

2015.02.05 dombia94

Tarantino nem tud hibázni, tempós feszültséggel teli akciófilm és be mutatja a rabszolgatartás csúf korát

2015.02.05 adamwin

Hatalmas film, nagyon-nagyon jó, bár hosszú, de megéri megnézni, mert nem lehet unatkozni rajta! Mindegyik színész kiválóan alakít, de a legkiválóbb játékot talán Christoph Waltz nyújtja. A western filmek egyik legjobbja, Tarantino előtt le a kalappal, ez a filmje is fantasztikus. Mindenkinek ajánlani tudom!

2015.01.28 saca79

Jó kis izgalmas western film volt, ez megtudnám nézni második alkalommal is.

2015.01.26 devil33333

Érdekes kis film volt nagyon tetszett

2015.01.24 SzB14

Hűűű de jó film is volt ez! A zenék tökéletesen megadják a hangulatot és a jelenetekkel összhangot képeznek. Izgalmas, nem hétköznapi film volt. Mindenkinek tudom ajánlani. :)

2015.01.23 hatiche89

Jo film volt, szerintem megéri megnézni annak, aki még netán nem látta.

2015.03.31 trngr

Nagyon izgalmas, akciódús néhol brutális film. Tarantinótól nem is lehet mást várni. Nagyszerű film

2015.02.22 ildimari92

Tarantinos, tehát jó. Volt benne izgalom, vicces jelenetek, még viccesebb párbeszédek, szerethető és nagyon utálható karakterek (átmenet nekem egyáltalán nem volt) és rengeteg vér egy jelenet alatt. A szereplőgárda szuper. Az alakítások szintén, külö... Több

2015.02.17 Robi

Tipikus Tarantino film,felismerhető sajátosságok!Többször is szívesen megnézem,egy akció dús,tanulságos film.