Django elszabadul

Django Unchained

2015.06.18 szune40

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami ami feldobja de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám de ez van.

2015.06.10 veszi.peter

Tarantino filmjeit mindig szeretem nézni, valahogy más megközelítésből, elgondolásból láthatjuk a különböző témákat, esetünkben most egy rabszolgás lerágott csontot, ami ennek ellenére is zseniális. A párbeszédek, a történet és a szereplők is mind-mind aprólékosan kidolgozottak.

2015.04.19 KeriPeti

A ponyvaregény után Tarantino szerintem legjobb filmje. Úgy, hogy nagyon sok erős filmet készített, talán ezt nem is kell ecsetelnem. Ez az amiben Tarantino legjobb stílusjegyei a legjobban kivitelezve megtalálhatóak, le se lehetne tagadni, hogy ki r... Több

2016.09.22 Macskínó

Nem godnoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog a film az első előzetest látva. De, kiváló sztori, nagyszerű színészek és nagyon ütős zenei aláfestés. Talán a rapet kivettem volna belőle, de a többi szám nagyon a helyén van. Ajánlott mindnekinek!

2015.06.01 *tünde

Jó kis izgalmas western film volt. Remek párbeszédek, fekete humor. Szuper benne DiCaprio.

2015.05.06 Szeky

Egy újabb remek Tarantino film. Aki szereti a munkásságát, annak tetszeni fog ez a film is. Remekül bemutatja a négerek sorsát akkoriban, még ha egy kicsit ki is sarkít egy-két részletet. A színészi alakítások nagyon jók, a zenék is tipikusan jellemz... Több

2015.06.23 Newyqrk

Egy JÓ hosszú akció és vérrel teli film ami rendesen bemutatja azt a kort és a bosszú fogalmát. Sok féle karakterrel és remek színészekkel. kötelező darab :)

2016.09.20 kecsaa

Quentin Tarantino filmjei közül nekem a Django elszabadul messze a kedvencem. Soha nem néztem meg (ezt leszámítva) egy filmet kétszer moziban, de erre már másnapra újra jegyet váltottam.

2015.11.23 Beniko

A naturális megjelenítések miatt én nem vagyok egy Quentin Tarantino megszállott, de a westernt az szeretem. Megnéztem és egyáltalán nem csalódtam. Jó film.

2016.02.09 Galway

Fergeteges film, megéri végigülni azt a három órát. Jamie Foxx nagyon játszik, a betétdalok is óriásiak. a Freedom azóta is a kedvencem. A rap is meglepő módon de pont odaillett. És az hogy az "öreg Djangot" is beletette Tarantino, és ilyen elegánsan, kmolyan fantasztikus. IMádom

2015.05.29 *bella

Jó kis izgalmas western film volt. Remek párbeszédek, fekete humor. Szuper

2015.05.08 Helgus

Szerintem nem olyan jó film, Tarantinónak vannak sokkal ütősebb filmjei. És a feketék bosszúja sem tetszik a fehérek ellen, sőt, a fehérpárti feketék ellen. Fordítva jobban tetszene.

2016.01.27 Kandurbaba

Nagyon izgalmas film, ami a profi rendezésnek és a tehetséges, jól összeválogatott profi színészeknek köszönhető. Nem csalódtam most sem Tarantinoban.

2016.02.02 pqrs

Tarantino a western műfajában bizonyítja, hogy igenis tehetséges rendező. A remek párbeszédek és érdekes karakterek mellett sikerül egy fantasztikus hangulatot is átadnia a vásznon keresztül. Christoph Waltz itt is zseniális, DiCaprio pedig nagyon gonosz. Minden stimmel ahhoz, hogy egy jó kis Tarantinos mozit kapjunk.