Django elszabadul

Django Unchained

2015.02.17 Rayman102

Nem rossz film érdemes azért megnézni. Nagyon jók a színészi alakítások. Szerintem kicsit eltúlozták vagy inkább sok benne a vér (nem mintha nem szeretném az ilyen filmeket), de valahogy úgy éreztem nem kell ebbe a filmbe ezt ennyire kihangsúlyozni.

2016.04.30 mrfaktor

Egyik kedvenc Tarantino filmem. Hihetetlen ez az ember. A majd háromórás film ellenére egy perc unalmas momentum sincs, mindig jön valami váratlan amivel fent tudja a mester tartani a figyelmet. Kiváló szereplők és vagány zenék teszik felejthetetlenné.

2016.11.14 goat2000

Ez egy jó Tarantinó film, a rendező többi filmjéhez hasonlóan itt is megvan minden, amire a nagyközönség vágyik. A brutális erőszak mellett jól megfér a humor is.

2015.07.14 prongs2001

Számomra túl egyszerűcske, túl gyerekes volt az egész. Sajnos inkább arról volt itt szó, hogy nem ütötte meg azt a mércét stílusban, ami az én ízlésemnek megfelelt. Másoknak ettől függetlenül még tetszhet.

2019.02.06 vyctoria79

Ha valaki nem tudja, hogy Tarantino filmről van szó, az is rájön már a film elején a stílusból. Úgy tűnik, hogy minél inkább idősödik a rendező, annál naturalistább, nyersebb ábrázolást alkalmaz a halálra (ennél szerintem jelenleg csak az aljas nyolc... Több

2016.07.04 veress75

Imádtam minden percét. Különösebben nem vagyok oda Tarantino-ért, féltem is hogy ott fogom hagyni a filmet, de még csak mosdóba sem mentem ki, nehogy lemaradjak valamiről. A színészeket és a zenét is jól megválasztotta. Ajánlom mindenkinek.

2015.06.12 fancsi094

Tarantino filmjeit mindig szeretem nézni, valahogy más megközelítésből, elgondolásból láthatjuk a különböző témákat, esetünkben most egy rabszolgás lerágott csontot, ami ennek ellenére is zseniális. A párbeszédek, a történet és a szereplők is mind-mind aprólékosan kidolgozottak.

2017.09.26 Bibabac

Ez valami zseniális. Mindenkit imádok ebben a filmben, de DiCaprio messze viszi a pálmát az önelégült, tenyérbemászó, mézes-mázas stílusával. A beszólások pedig feledhetetlenek.

2016.04.26 tamas84

A nagyszerű Becstelen Brigantyk után Tarantino újabb remek zsánerfilmmel rukkolt elő olyan színészekkel, mint Leonardo DiCaprio, Christoph Waltz, Jamie Foxx és Samuel L. Jackson. A remek párbeszédek, a fekete humor, a rengeteg vér és a rendező számta... Több

2015.03.23 Adell89

Szerintem nem olyan jó film, Tarantinónak vannak sokkal ütősebb filmjei. És a feketék bosszúja sem tetszik a fehérek ellen, sőt, a fehérpárti feketék ellen. Fordítva jobban tetszene.

2015.03.18 mimi

Quentin Tarantino ismét nem okozott csalódást, úgy elrepült az majdnem 3 óra, hogy észre se vettem. Jó kis film volt, Tarantino megint nagyon kitalálta, mivel lehet megvenni a népet, miközben magához is hű tud maradni.

2016.04.11 BallEr

Ennél a filmnél eszméletlen jó sztoriról marad le az, aki bele sem néz. Szerencsémre én neki álltam és nem is bántam meg, mert nagyon megkapó és magával ragadó.

2015.10.07 Blindspot

Egyszer megnézhető a film, de nekem óriási csalódás volt. Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

2017.02.25 Beuszi

Bevallom ez volt az első film, amit Tarantino-tól láttam, de annyiratetszett, hogy rögtön másnapra is váltottam egy jegyet a moziba. Ilyen korábban még nem fordult elő velem. Szóval a film zseniális, mindenképpen megéri megnézni.