Doktor Strange

Doctor Strange

2018.11.07 bart

Káprázatos film, végre új életet leheltek a Marvel univerzumba. Nagyon kellett már a vérfrisítés, mert Amerik kapitány óta nem kaptunk izgalmas, szeethető karaktert, Tony Stark, a Hulk és Thor pedig már öregszenek ki a szerepből. Én nagyon örültem ennek a filmnek, és főleg annak, hogy nem baltázták el.

2016.11.05 Torres9

Én meg akarom nézni mégegyszer!! Doctor Strange eddig a legizgalmasabb karakter az egész Mrvel univerzumban. Remélem sok filmben látjuk még viszont. Az a legjobb, amikor több szuperhs is feltűnik egy filmben. Szépen kiépült a Marvel világ, várjuk a következő részeket!

2016.11.06 cosmik

Benedict Cumberbatch nagyon nagyot alakít a szerepben. Egyszerűen ő egy kiváló színész, és végre megkapta a tökéletesen testhezálló, vagány szerepet. A film látányvilága külön említést érdemel, miután igazán beindul a film nincs megállás, kezdetét veszi egy bő másfél órás LSD orgia.

2017.10.25 Enci

Az egyik kedvenc filmem a Marvel Moziverzumból. Dr Strange karaktere igazi felüdülés, ha valaki már unja a "tipikus" szuperhősöket. Nagyon humoros és hihetetlen látványos a film. A főszereplő már Sherlock Holmes szerepében nagy kedvencem lett, ez a k... Több