Doktor Strange

Doctor Strange

2017.06.03 Plisetsky

Nagyon élveztem. Dr.Strange kiváló karakter lett egyedi stílussal, ami az elején elég negatív volt, de a végén már pozitív irányba megváltozott. Szörnyen látványos volt 3D ben a moziban... :33 Már várom azt a közös filmet Lokiékkal x3

2016.11.29 Ercsi

Van a filmben jó néhány furcsa, megmagyarázhatatlan, sőt méha egyenesen logikátlan elem, viszont ezzel együtt nem rossz, csupán strange. :) Jól szórakoztam rajta, ötletes volt, úgyhogy nem bántam meg, hogy megnéztem.

2016.11.05 Tibor1114

Még ekkora bravúrt nem láttam!!!!!!!!! Amit ezzel a filmmel csináltak nagyon nehéz lesz túlszárnyalni.Tegnap este néztük meg moziban de ma újra meg szeretném nézni.A cselekmény nagyon jó a kivitelezés fnatasztikus az akció.......nincsenek szavak. MEg kell nézni!!!

2018.03.27 NRD

A már alapból egyik kedvenc színészem, Benedict Cumberbatch nagyon jól játszotta a kicsit vasemberes szerepet. A film kifejezetten érdekes és egyedi. Ajánlom mindenkinek.

2019.06.18 Zsolti01

Nekem nagyon bejött, egyik kedvenc Marvel filmem. Mikor beültem rá, azt hittem nem lesz olyan jó, de ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Mindenképp ajánlom, hogy nézzétek meg.

2017.02.06 Enjoy

Tipikus fantasy. Érdekes a története, fantáziadús a sztori. A szereplők jó karakterek , illenek az adott szerepbe, jól alakítanak, hitelesek és meggyőzőek.

2016.11.09 Manfred

Jól kidolgozott, profin összerakott, modern, színvonalas film, ami amellett hogy izgalmas jó humorú is és látványos is. A szereplők karakteresek, profin alakítanak.

2017.01.29 Kaslerka

Nem rossz kis eredettörténet. Elég sokszor kapkodtam a fejem, mert az agyam nem tudta feldolgozni mit is lát a szemem. :) Látványilag 100%, amúgy "csak" jó film.

2017.10.03 Garfbob10

Nem a legjobb Marvel film, de én rendkívül élveztem. A főellenségek nem kiemelkedően jók, de szerencsére nem is a rosszabbak közé tartoznak. Cumberbatch zseniális (megint), Ejiofor még jóként induló Mordo-ján még lenne mit csiszolni, viszont külön ör... Több

2018.01.21 czardora

Az egész Marvel univerzumból ez lett a kedvencem. A látványvilág miatt megérdemelte volna az Oscart, a zenék is fantasztikusak voltak Michael Giacchino kitett magáért. A kis humoros csipkelődések miatt könnyed volt a hangulata.

2018.01.12 Krisz860423

Imádtam! nagyon várom a többi Marvel filmet amiben szerepel a karakter. Benedict Cumberbatch kitűnő választás volt!

2018.03.28 Rowena430

Rosszabbat vártam, kellemeset csalódtam benne. Maga a szereplők és az ötlet, nem volt rossz, de a kivitelezéssel voltak gondok. Nekem a vége nem nagyon passzolt, túl gyors és unalmas lezárása lett a történetnek.

2019.10.15 freeman

Király film