Domino

ZeroHero   2015. 05. 06.

A vágások szinte szétcincálják ,az amúgy érdekes fílmet ,az opratőrt sem tüntetném ki az tuti ,Scott próbált újjat alkotni ,de kicsit eltúlozta a dolgot ,kicsit átláthatóbban kellett volna ábrázolni az igaz történet alapján vett eseményszálat. A főhősnek nagyon jól ált a szerep ,látszott rajta hogy élvezi amit csinál ,Mickey Rourke (igaz vele elfogúlt vagyok) pedig nagyon patent volt ebben a szerepben ,jól ált neki a macsó fejvadász szerep. Szóval jó fílm ,csak kicsit zavaró köntösben ,de egyszer mindenképp érdemes megnézni aki szereti az akciófílmeket!

hsanya182   2017. 12. 04.

Nekem nem teccett a film, kicsit vontatott ez a médiasztár fejvadászosdi. A rendezés szerinem jól sikerült, jól van összerakva, akit a sztori elolvasása után is érdekel, nyugodtan nézze meg nem fog csalódni. Farkastörvények világa, főleg a csaj szemszögéből, mennyire megkeseredett, inkább már nem akar érezni. A csaj életéről szól, mint hogy akciódús film lenne... "Minden mesének egy tanulsága van: Végül mind elbukunk"

Kate Rainbow   2016. 04. 26.

Nagyon beteg egy film volt. Érdekes megoldások voltak benne vágás szempontjából, de elnézem, mert ennek ellenére azért elég látványos lett. Akciódús, és igen látványos is. Ajánlom mindenkinek aki szereti az akciódús filmeket.

Keira Knightley a Dominoval átfedésben forgatta a Karib tenger kalózait is, amelyben póthajat kellett hordania, mert a Dominoban levágta a haját.

(GedyPapa)

51 fő hunyt el a filmben.

(Norbi)