Ne nézz fel!

Don't Look Up

2021.12.10 Zola

Az biztos, hogy ennek a filmnek a költségvetése jobb helyre ment, mint a Különösen veszélyes bűnözők esetében. A főszereplők nagyon jól teljesítenek, bár semmi Oscar-gyanús. A történet nagyon jó koncepció és szórakoztató. Néhány apró hibától eltekintve teljesen jó film.

2022.01.03 Milan391349

Zseniális film, hihetetlenül aktuális!

2021.06.12 danaso

Elég nehezen befogadható film, a forgatókönyv gyakran teljesen értelmetlen. Egy elbaltázott lehetőség, kár érte.

2021.04.15 Miikeee166

A fekete humor és a realizmus nagyon jó keveréke. Alapvetően nem igazán szeretem az ilyen jellegű filmeket, de a rendező jól összehozta az egészet és szórakoztatóvá, teljesen élvezhetővé tette.

2021.12.24 Lacsu

Tökéletes társadalomkritika, zseniális!

Nem is értem, hogyan engedték ezt a libsik kiadni, de szenzációs azoknak, akik bírják a kritikát és meg is értik a mondanivalót. Az elmúlt 10 év legjobb kritikája ez a film.

2021.12.25 Vajda Nézhetetlen

Pisis gyermekeknek való!!

Emberek, itt tart a filmipar!!??

2021.12.30 jabor

Majd ők

Nem kizárt, hogy a világ legismertebb és legjobb színészei és egy friss, üdítő rendezés kell ahhoz, hogy tényleg elgondolkozzunk azon, hogy bakker, tényleg ilyen világban élünk (?) - hogy végre észrevegyük, hogy hol is tartunk most. Majd talán nekik elhisszük. Persze ha mi felnézünk, akkor nincs ott a "vég", de talán érdemes lenne elgondolkoznunk azon, hogy mik is az értékeink, melyek által éljük mindennapjainkat. Vagy ahogy hagyják élni azokat... Nem kell megvárni, hogy tényleg csak pár hónapunk maradjon!

2022.01.22 Benyó

Diplomamunka

Számomra a diplomamunkám elkészítése jutott az eszembe erről a filmről. Voltak benne nagyon ötletes részek, viszont az egészről az jön le, hogy az idő hiányában össze lett csapva. Több hibát is tartalmaz a film, például mikor a nagyvárosban autóznak és észreveszik az aszteroidát. És ott nézik a fényszennyezett városban azt a kicsi pontot, mintha azt lehetne látni. (Nem hiszem, hogy ez is a szatíra része akart volna lenni, de ha igen, akkor elmagyarázhatná valaki, hogy mire akart ezzel a szerző utalni.) Szóval, ha kicsit több időt hagytak volna maguknak és jobban átgondolják, akkor sokkal jobb is lehetett volna. És ezért számomra egy igénytelen munka.

2022.02.12 Norbert Nemeth

Zseniális görbetükör a mai fogyasztói társadalomnak!

Ahogy általánosságban nézegetem a kommenteket, ez a film az a film lesz, amit a kritikusok kicsit fanyalogva, viszont a nézők már lelkesebben fogadtak! Én is közéjük tartozom, és az ismerőseim 90%-a! Szerintem pont azokról szól, akik nem értik! Van néhány karakter, aki kissé el lett túlozva, de szerintem érteni, kiről mintázták. Többször is megnéztem már, és igazából nem tudtam belekötni! Szórakoztató és egyben nagyon szomorú is. Az biztos, hogy hatással van az emberre, és én csak remélem, hogy ébresztő hatással! Sz*r az irány, emberek!

2021.12.26 László391745

Borzalom ez a film, nézhetetlen. Ez még fekete humornak is gyenge. Eddig is ki nem álhattam Leonardót, de most meg pláne. Elvett 145 percet az életemből.

2022.12.26 stakor13

Más meglátás

Egy nagyon jó filmet sikerült összehozni. A filmben megjelennek a modern kor vívmányai és kihívásai is egyaránt. Érdemes megnézni, utánna lehet gondolkodni a mondanivalójáról. Le a kalappal.

2022.08.20 zelig1900 Nézhetetlen

40 percig bírtam, de minden perce szenvedés volt...

2021.12.25 [email protected]

Igen! Szenzációs! Ajánlom figyelmükbe - első és nem utolsó sorban - a vírustagadóknak. Legyen ez számukra és mindenki számára okulás, irányadás, tanulság! Jó filmnézést!