Ne nézz fel!

Don't Look Up

Randall utolsó mondatát ("Azt kell, hogy mondjam, hogy nekünk tényleg... nekünk tényleg megvolt mindenünk, nem igaz? Mármint, ha belegondolunk.") Leonardo DiCaprio improvizálta.Szerző: Bence377940

A stáblista közben és után is van egy jelenet.Szerző: Bence377940

Jennifer Lawrence a legtöbb jelenetét egy törött foggal vette fel, és a Covid-19 világjárvány következtében bevezetett korlátozások eredményeképp nem tudta helyrehozatni. A hiányzó fogat az utómunkálatok során pótolták.Szerző: Bence377940

Bár a stáblistán nem szerepel, Chris Evans is feltűnt a filmben egy Devin Peters nevű hollywoodi színész szerepében (1 óra 40 percnél) egy rövid bejátszás erejéig.Szerző: hp

Adam McKay eredetileg azt tervezte, hogy Paramount Pictures égisze alatt készíti el a filmet, mielőtt a Netflix 2020 áprilisában megszerezte volna. Szerző: hp

Leonardo DiCaprio és Cate Blanchett is játszott az Aviátorban.Szerző: hp

Meryl Streep és Leonardo DiCaprio korábban a Marvin szobája-ban (1996) játszott együtt. Szerző: hp

A stáb 4 Oscar-díjassal büszkélkedhet: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Cate Blanchett és Meryl Streep, 2 Oscar-jelölt: Timothee Chalament és Jonah Hill, valamint 2 Grammy-díjas: Ariana Grande és Kid Cudi.Szerző: hp

Matthew Perry első filmje 11 év kihagyás után. Szerző: hp