Dr. Dolittle 2

Dr. Dolittle 2

2021.02.06 Interfectorem Sabnock

Unalmas és erőltetett, semmi újat nem tudott adni. Ráadásul a történet is le volt butítva teljesen, és Eddie Murphy sem sziporkázott. Gyenge az egész.

2017.10.30 indingo

Hozta az első rész színvonalát. Helyes a története, bár eléggé kiszámítható. Ami tetszett, hogy az állatok nagyon természetesen hatnak, ahogy beszéltek.

2020.12.27 Yosihiro

Dr. D.

Szóval most kicsit szigorúbb leszek. Mint írtam az első résznél, ezt is gyermekszemmel kezdtem nézni. Itt már igazából nem annyira domborodik ki a film élvezhetősége. A megszokott szereplőkön kívül kapunk némi pluszt, de valahogy mégsem érezhetjük azt, hogy ez egy jól sikerült produkció lenne. Az új állatszereplők sem tudtak újat mondani. Inkább a természet és az erdő megóvása került előtérbe, és az érzelmeket annyira lebutították, hogy valóban gyermekien fájó volt. A környezet és a tájképek persze növeltek a hatáson, de néha azt éreztem, uncsi. Összességében a forgatókönyv közepes, a rendezés néhol jó, néhol nem. A szereplők próbálnak a filmhez adni pluszt, ez érezhető, de valahogy nem jött át, így marad a közepes teljesítmény. A hangi effektek jók, és a képiek is jók lettek. Így akármennyire is szeretnék jobb osztályzatot adni, erre az összhatásra nem tudok, csak három csillagot, amit érdemel ez a film. Igazából jó lett volna a folytatás, de az, hogy egy macinak kell az erdőben helytállnia, és ezt tanítani kell neki, ez valóban mese. Sajnos ebben a mai gyermekek sem látnak olyan fantáziát, mint az első részben. Az mindenképp pozitívum, hogy a végére hagytak egy kis pluszt, hogy a doki lánya is érti az állatokat, de valahol ezt várni is lehetett. Igen sajátosan mutatják be a tinédzser, "lázadó" kort, ami valljuk meg, igazából nem ennyire egyszerű. Családi megtekintésre ajánlom, remek kikapcsolódás mindenki számára. A folytatást megnézem, kíváncsi leszek. Üdv, Yosi

2020.01.29 HE7EDIK

Szegény, azóta már elhunyt kicsi huszár parádésan hozta a félénk maci hangját, szerintem nem sokkal marad el az első résztől, bár néha érződött az erőlködés. Nekem akkor is az első rész marad az etalon.

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon aranyos film lett sok poénnal, de az első rész nyomába sem ér. A maci karaktere nagyon sokszínű és vicces, és poén, ahogy randizni próbál, de elég kevéske a film története. Kb. annyi, hogy meg akarják menteni az erdőt, és ehhez egy veszélyezte... Több

2019.07.12 Norbert93

A maga módján szórakoztató, bugyuta vígjáték, amivel bár kellemesen telhet az idő, ahhoz már kevés, hogy ténylegesen jó filmként kategorizáljam.

2018.10.06 Csillagpor

Nagyon jó. Imádtam a medvét és a humorát. Mérföldekkel jobban fekszenek a poénok mint az elsőben. Itt már kitapasztalták gondolom az írók hogy milyen poénok működnek tökéletesen. Jót lehet rajta gyerkőcökkel rötyögni. Hétvégi kis popcorn film.

2016.08.06 VFTS

Egy kicsivel mér gyengébb volt, mint az első rész, de még teljesen nézhető.

2018.03.31 NFG

Az előző résznél nem lett jobb az tuti, bár sokkal nem is maradt le! Ez is szórakoztató lett és nagyon aranyos! Több féle állattal is megismerkedhetünk benne!

2015.03.18 pindurcat

A folytatás kevéssbé szórakoztató, mint az első. Az első részből ismert állatszereplők kevesebb szerepet kaptak az első részhez képest. Szerethető, aranyos film a már megszokott Eddie-s stílusban!

2016.01.02 kocoska20

Kár hogy az első rész legjobb, legviccesebb karakterét, a kis tengerimalacot teljesen kihagyták a filmből. Viszont vannak új, aranyos, humoros karakterek. Egy pár erőltetett poént leszámítva, egész szórakoztató.

2015.04.27 krisztike18

A folytatás kevéssbé szórakoztató és jó, mint az első, de még így is egy kedves, szerethető és szórakoztató film.A poénok nagy része sajnos elég erőltetett és fárasztó, de akad köztük egész szellemes is szerencsére. Szombat esti kikapcsolódásnak tökéletes, ha éppen nincs más.